Onsdag 25. januar

 

 

 

 

 

 

18.30

DFI

Askim

Treningskamp G13

9-er

Seiersten stadion

Oliver

Lørdag 28. januar

           

12.00

DFI

Kolbotn

Treningskamp G19

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

15.00

DFI 

Kråkerøy

Treningskamp A-lag herrer

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

17.30

DFI

Vålerenga

Treningskamp G16

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

Søndag 29. januar

 

 

 

 

 

 

 

13.00

DFI

ÅS

Treningskamp G15

11-er

Seiersten Stadion 

Laug ok

15.00

DFI

Nesodden

Treningskamp G15

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

Mandag 30. januar

 

 

 

 

 

 

17.00

DFI

Kolbotn

Treningskamp G12

9-er

Frogn KG

Oliver

Onsdag 01. februar

 

 

 

 

 

 

17.00

DFI

Kolbotn

Treningskamp G12

9-er

Frogn KG

Oliver

Fredag 03. februar

           

19.00

DFI

Råde

Treningskamp A-lag herrer

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

Lørdag 04. februar

           

10.15

DFI ÅS Treningskamp G2012 7-er Frogn KG Leah B

10.15

DFI ÅS Treningskamp G2012 7-er Frogn KG Elias T

14.30

DFI

Sprint Jeløy

Treningskamp J2009

11-er

Seiersten Stadion 

Cato B.

16.30

DFI

Skeid

Treningskamp G16

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

Søndag 05. februar

 

 

 

 

 

 

 

13.00

DFI

HSV

Treningskamp G15

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

14.30

DFI

HSV

Treningskamp G15

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

Mandag 06. februar

 

 

 

 

 

 

18.30

DFI

Rakkestad

Vintercup G15

11-er

Seiersten Stadion

Krets 

Tirsdag 07. februar

 

 

 

 

 

 

17.20

DFI

Fagerstrand

Treningskamp G2012 (G11)

7-er

Frogn kg

Elias T

18.30

DFI

Tune

Vintercup G14

11-er

Seiersten Stadion

Krets

Fredag 10. februar

 

           

18.30

DFI KFUM Treningskamp G14 11-er Seiersten Stadion Laug ok

Lørdag 11. februar

           

10.00

DFI

Moss

Treningskamp G12

9-er

Seiersten Stadion

?

10.00

DFI

Moss

 

Treningskamp G12

 

9-er

Seiersten Stadion

?

10.15

DFI

ÅS

Treningskamp G11 (2012)

7-er

Frogn KG

Leah B

10.15

DFI

ÅS

Treningskamp G11 (G2012)

7-er

Frogn KG

Elias T

11.30

DFI

Nesodden

Treningskamp J2009

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

Søndag 12. februar

 

 

 

 

 

 

14.30

DFI

Nesodden

Treningskamp G14

11-er

Seiersten Stadion

Cato B

16.00

DFI

Nesodden

Treningskamp G14

11-er

Seiersten Stadion

Cato B

Lørdag 18. februar

           

16.45

DFI

Hamar

Treningskamp G16

11-er

Seiersten Stadion

?

14.30

Badebyen

Rolvsøy

Vinterserie

11-er

Seiersten Stadion

 

Søndag 19. februar

 

 

 

 

 

 

14.30

DFI

Moss

Treningskamp G14

11-er

Seiersten Stadion

?

16.00

DFI

Moss

Treningskamp G14

11-er

Seiersten Stadion

?

Lørdag 4. mars

 

 

 

 

 

 

14.30

Badebyen

Skogstrand

Vinterserie

11-er

Seiersten stadion

 

Lørdag 11. mars

           

14.00

DFI

Grei

Treningskamp A-lag herrer

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

16.30

DFI

ÅS

Treningskamp G14

11-er

Seiersten stadion

?

Søndag 12. mars

           

13.00

DFI

Lørenskog

Treningskamp G16

11-er

Seiersten Stadion

Cato B.

Mandag 13. mars

 

 

 

 

 

 

18.30

DFI

Søndre Høland

Treningskamp A-herrer/G19

11-er

Seiersten Stadion

Laug ok

Fredag 17. mars            
19.00 DFI Sparta Sarpsborg Treningskamp A-lag herrer 11-er Seiersten Stadion Laug ok
Lørdag 18. mars            
16.00 DFI ÅS NM A-lag herrer 11-er Seiersten Stadion ?
14.00 Badebyen Ørje Vinterserie 11-er Seiersten Stadion