Dommere: Stå på og meld dere til kamper på dfi.dommere@gmail.com

eller på tlf: 92871983 (Victor sitt nummer).

Mandag 19. september

         

Dommer

18:15

DFI Blå

Ås Rød

G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 04 - BDO-serien

9-er

Ullerud Match 9er B

oliver

18:30

DFI 2

Kambo 

G16 år KM 

11-er

Seiersten stadion KG

Ok

18:30

DFI Rød

Trøgstad/Båstad /MIF

J12 Lillejenter 12 år 9er avd. 02 - BDO-serien 

9-er

Frogn KG 9er B

 Stina FO

Tirsdag 20. september

           

17:15

DFI Hvit

Vansjø/Svinndal Rød

G08 avd. 03

5-er

Ullerud mini 1B

Arvin

17:30

DFI Stars

Sprint-Jeløy Hvit

J10 avd. 01

7-er

Ullerud Match 7er A

 Emilie

18:09

DFI Svart

Ekholt Hvit

G08 avd. 04

5-er

Ullerud mini 1B

Arvin

18:15

DFI Rød

Ås Oransje

G11 Lillegutter 11 år avd. 03 - BDO-serien

7-er

Ullerud Match 7er B

 ?

18:15

DFI 2

Sprint-Jeløy 2

J13 bredde 9er B-sluttspill

9-er

Frogn KG 9er A

 Eliane

Onsdag 21. september

           
             

17:15

DFI Svart

DFI Blå

G09 avd. 04

5-er

Ullerud mini 2B

Alva

17:15

DFI Panthers

Ekholt Blå

J09 avd. 02

5-er

Ullerud mini 1A

 Sunniva

17:30

DFI Rød

Nesodden

Kiwi miniserie

5-er

Ullerud mini 1B

?

17:30

DFI Blå

Nesodden

Kiwi miniserie

5-er

Ullerud mini Xtra

?

17:30

DFI Blå

Ås Blå

G11 Lillegutter 11 år avd. 08 - BDO-serien

7-er

Ullerud Match 7er B

Leah

18:00

DFI Diamonds

Rapid Athene Gul

J08 avd. 02

5-er

Ullerud mini 2A

?

18:15

DFI Hvit

Kambo Liverpool

G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 01 - BDO-serien

9-er

Ullerud Match 9er B

oliver

18:15

DFI Grønn

Ekholt Rød

G08 avd. 01

5-er

Ullerud mini 2B

 Sunniva

18:15

DFI 2*

Tune 2

G13 år bredde 9er avdeling 01

9-er

Frogn KG 9er B

?

18:15

DFI 

Rygge *

G14 år KM B-sluttspill

11-er

Seiersten stadion KG

Ok

 18:30

DFI United

Ås Rød

G10 avd. 04

7-er

Ullerud Match 7er A

Elias

 18:30

DFI Pirates

Ås Grønn

G10 avd. 02

7-er

Ullerud Match 7er B

?

20:00

DFI 2

Kvik Halden 2

G19 bredde avdeling 01

11-er

Frogn KG

ok

Torsdag 22. september

           

18:15

DFI Grønn

Eika Krapfoss Grønn

G09 avd. 02

5-er

Ullerud mini 2B

?

20.00

DFI 

Kråkerøy 

G15 år KM 

11-er

Seiersten stadion KG

ok

20:00

DFI 3

Skiptvet 

7. divisjon Menn avdeling 02

11-er

Frogn KG

Blir flyttet til tirsdag 20.9 kl?

Lørdag 24. september

           

11-12.30

Kretslagstrening

J2009

 

 

 

Seiersten stadion

 

14:00

DFI 

Asker 

Gutter 16 år interkrets

11-er

Seiersten stadion KG

Ok