Dommere:

Mange ledige kamper - fortsett å stå på!

Påmelding sendes til:

dfi.dommere@gmail.com

eller på tlf: 92871983

 

Mandag 12.09

 

 

 

 

 

Dommer

18:00

DFI Stars

Øreåsen Hvit 

J10 avd. 01

7-er

Ullerud Match 7er A

Leah B

18:00

DFI Blå

Ekholt Blå

G08 avd. 02

5-er

Ullerud mini 1A

 ?

18:15

DFI Rød

Øreåsen

G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 03 - BDO-serien

9-er

Frogn KG 9er B

?

20:00

DFI 2

Spydeberg 

5. divisjon Menn 

11-er

Seiersten stadion KG

Ok

Tirsdag 13.09

 

 

 

 

 

 

17:30

DFI Gul

Rygge Rød

G08 avd. 03

5-er

Ullerud mini 2A

Emilie

18:00

DFI Krystals

Skiptvet Hvit

J08 avd. 01

5-er

Folkvang KG 5er A

?

18:15

DFI Blå

Driv Blå

J11 Lillejenter 11 år avd. 03 - BDO-serien 

7-er

Ullerud Match 7er A

Linus

18:15

DFI Blå

HSV Pepp. Hvit

G09 avd. 04

5-er

Ullerud mini 2B

?

18:15

DFI Rød

Melløs 1925 Hvit

G09 avd. 03

5-er

Ullerud mini 1B

?

18:30

DFI Gul

Ekholt Blå

G09 avd. 01

5-er

Ullerud mini 2A

?

18:30

DFI Rød

Sprint-Jeløy 1

J12 Lillejenter 12 år 9er avd. 02 - BDO-serien 

9-er

Frogn KG 9er B

?

Onsdag 14.09

 

 

 

 

 

 

17:30

DFI Blå

 

Berger/Jaer Sort

Kiwi miniserie

5-er

Ullerud mini 1B

Hanna T

17:30

DFI Blå

 

Berger/Jaer Sort

Kiwi miniserie

5-er

Ullerud mini 2A

Erik O

17:30

DFI Blå

 

Berger/Jaer Sort

Kiwi miniserie

5-er

Ullerud mini 2B

?

18:15

DFI Rød

HSV Vestby Gul

G08 avd. 05

5-er

Ullerud mini 1A

Erik O

18:15

DFI Hvit

Sprint-Jeløy Rød

G11 Lillegutter 11 år avd. 02 - BDO-serien

7-er

Ullerud Match 7er A

?

18:15

DFI 2*

Ekholt 2

G14 år bredde avdeling 02

11-er

Frogn KG

Ok

18:30

DFI 

Trøgstad/Båstad/MIF*

J14/15 KM 

11-er

Seiersten stadion KG

Ok

20:00

DFI 

Fredrikstad 2

3. divisjon kvinner

11-er

Seiersten stadion KG

Ok

Torsdag 15.09

 

 

 

 

 

 

18:15

DFI Stars

HSV Son Lilla

J10 avd. 01

7-er

Ullerud Match 7er A

Elias T

18:15

DFI Tigers

Ås Lilla

G10 avd. 03

7-er

Ullerud Match 7er B

?

18:30

Begby 

DFI 

J16/17 KM 

11-er

Seiersten stadion KG

Ok

18:30

DFI 2*

Trosvik 2

G13 bredde

9-er

Frogn KG

?

Fredag 16.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lørdag 17.09

 

 

 

 

 

 

15:00

DFI 

Sarpsborg FK 

Amedialigaen 

11-er

Seiersten stadion KG

Ok

Søndag 18.09

 

 

 

 

 

 

13:00

DFI 

HSV 

J13 KM 9-er 

9-er

Frogn KG

Ok

14:30

DFI 

Kvik Halden 

G13 år KM A-sluttspill

9-er

Seiersten stadion KG

Ok