Dommere: Det er mange ledige kamper denne uken, så bare å melde seg på :-)

Påmelding gjøres på mail til: Dfi.dommere@gmail.com

eller via tlf/sms til: 92871983  (Victor Busch)

 

Mandag 05.09

 

 

 

 

 

Dommer

18:15

DFI Blå

Mysen 

G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 04 - BDO-serien

9-er

Ullerud Match 9er B

Oliver

18:30

DFI Blå

DFI Rød

J12 Lillejenter 12 år 9er avd. 02 - BDO-serien 

9-er

Ullerud Match 9er A

?

18:30

DFI 3*

Driv 

G13 år bredde 9er avdeling 02

9-er

Frogn KG 9er A

?

18:30

DFI 

Begby 

G14 år KM B-sluttspill

11-er

Seiersten stadion KG

Ok

20:00

DFI 2

Yven

G19 bredde avdeling 01

11-er

Frogn KG

Ok

Tirsdag 06.09

 

 

 

 

 

 

17:15

DFI Svart

Askim Fotball Rød

G08 avd. 04

5-er

Ullerud mini 1A

 ??

18:15

DFI Rød

Askim Fotball Gul

G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 03 - BDO-serien

9-er

Ullerud Match 9er A

Oliver

             

18:15

DFI Rød

Mysen - 1

G11 Lillegutter 11 år avd. 03 - BDO-serien

7-er

Ullerud Match 7er B

Elias T

18:30

DFI Grønn

HSV Son Hvit

G08 avd. 01

5-er

Ullerud mini 1B

 ??

19:45

DFI 

Sprint-Jeløy/RA

J16/17 KM 

11-er

Seiersten stadion KG

Ok

Onsdag 07.09

 

 

 

 

 

 

17:30

DFI Blå

Fjellstrand

Kiwi miniserie

5-er

Ullerud mini 2A

??

17:30

DFI Rød

Tangen/Bjørnemyr

Kiwi miniserie

5-er

Ullerdu mini 1B

 Hanna

18:15

DFI Tigers

Sprint-Jeløy Hvit

J09 Minijenter 9år avd.01 Høst

5-er

Ullerud mini 2A

??

18:15

DFI Svart

Sprint-Jeløy Hvit

G09 avd. 04

5-er

Ullerud mini 2B

?

18:15

DFI 2*

Trosvik 2

G13 år bredde 9er avdeling 01

9-er

Ullerud 9er B

Oliver

18:15

DFI Grønn

Sprint-Jeløy Grønn

G09 avd. 02

5-er

Ullerud mini 1A

?

18:15

DFI United

Sprint-Jeløy Blå

G10 avd. 04

7-er

Ullerud Match 7er A

Elias T

18:15

DFI Pirates

Sprint-Jeløy Hvit

G10 avd. 02

7-er

Ullerud Match 7er B

Oliver

20:00

DFI 3

Rygge 2

7. divisjon Menn avdeling 02

11-er

Frogn KG

Ok

Torsdag 08.09

 

 

 

 

 

 

18:30

DFI Diamonds

Kambo Rød

J08 avd. 02

5-er

Ullerud mini 1A

 ?

Lørdag 10.09

 

 

 

 

 

 

12.00

DFI 

Ullern 

Gutter 16 år interkrets

11-er

Seiersten stadion KG

Ok

Søndag 11.09

 

 

 

 

 

 

14:30

Badebyen

Vannsjø/Svindal

7.div herrer

11-er

Seiersten stadion KG

 

17.30

DFI

Trosvik 

G15 år KM

11-er

Seiersten Stadion

OK