Mandag 29.08

 

 

 

 

 

Dommer

20:00

DFI 2

Rygge 

G16 år KM 

11-er

Frogn KG

ok

20:00

DFI 2

Trosvik 

5. divisjon Menn 

11-er

Seiersten stadion KG

ok

Tirsdag 30.08

 

 

 

 

 

 

18:00

DFI Krystals

Ås Grønn

J08 avd. 01

5-er

Ullerud mini Xtra

 Sunniva?

18:15

DFI Blå

Råde Rød

G11 Lillegutter 11 år avd. 08 - BDO-serien

7-er

Ullerud Match 7er A

?

18:15

DFI Hvit

Sprint-Jeløy Grønn

G08 avd. 03

5-er

Ullerud mini 2A

 Binal 

18:15

DFI Blå

Råde Blå

G09 avd. 04

5-er

Ullerud mini 2B

?

18:15

DFI 2

Gresvik 

J13 bredde 9er 

9-er

Frogn KG 9er A

?

18:15

DFI Rød

Ås Grønn

G08 avd. 05

5-er

Ullerud mini 1A

?

18:15

DFI 

Sprint-Jeløy 

G14 år KM B-sluttspill

11-er

Seiersten stadion KG

ok

18:15

DFI Svart

Sprint-Jeløy Blå

G08 avd. 04

5-er

Ullerud mini 1B

?

18:15

DFI Tigers

Ekholt Rød

G10 avd. 03

7-er

Folkvang KG 7er A

?

18:15

DFI Blå

Eika Krapfoss J11 Grønn

J11 Lillejenter 11 år avd. 03 - BDO-serien 

7-er

Ullerud Match 7er B

Leah B

18:30

DFI Rød

Driv Blå

J12 Lillejenter 12 år 9er avd. 02 - BDO-serien 

9-er

Frogn KG 9er B

?

18:30

DFI Hvit

HSV Son Rød

G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 01 - BDO-serien

9-er

Ullerud Match 9er B

?

20:00

DFI 

Ekholt 

J16/17 KM 

11-er

Seiersten stadion KG

ok

Onsdag 31.08

 

 

 

 

 

 

17:15

DFI Blå

Tangen/Bjørnemyr

Kiwi miniserie

5-er

Ullerud mini 1A

Erik O

17:15

DFI Tigers

Ekholt Rød

J09 Minijenter 9år avd.01 Høst

5-er

Ullerud mini 2A

 Selma T

18:15

DFI Rød

Sprint-Jeløy Blå

G09 avd. 03

5-er

Ullerud mini 2A

Erik O

18:15

DFI Diamonds

Eika Krapfoss Grønn

J08 avd. 02

5-er

Ullerud mini 1B

?

18:15

DFI Kings

Saltnes

G10 avd. 01

7-er

Ullerud Match 7er A

?

18:15

DFI Panthers

Sprint-Jeløy Blå

J09 avd. 02

5-er

Ullerud mini 1A

?

18:15

DFI 2*

Gresvik 7er

G14 år bredde avdeling 02

11-er

Frogn KG

ok

18:30

DFI 

Sarpsborg FK/HIF

J14/15 KM 

11-er

Seiersten stadion KG

ok

20:00

DFI 2

Sprint-Jeløy 2

G19 bredde avdeling 01

11-er

Frogn KG

ok

Torsdag 01.09

 

 

 

 

 

 

18:15

DFI Stars

Øreåsen Hvit 

J10 avd. 01

7-er

Ullerud Match 7er A

Elias T

18:15

DFI Gul

Sprint-Jeløy Rød

G09 avd. 01

5-er

Ullerud mini 1A

Elias T

20.00

Badebyen

Ekholt

Kvinner senior 7-er

7-er

Frogn KG

 

Lørdag 03.09

 

 

 

 

 

 

15:00

DFI 

Ås 

Amedialigaen 

11-er

Seiersten stadion KG

ok

13.00

Badebyen

Eidsberg

7.div herrer

11-er

Frogn KG

 

Søndag 04.09

 

 

 

 

 

 

13:00

DFI 

Kråkerøy/SIL 

J13 KM 9-er 

9-er

Frogn KG

ok

14:30

DFI 

Tune 

G13 år KM A-sluttspill

9-er

Seiersten stadion KG

ok

18:15

DFI 

Moss 2

G15 år KM 

11-er

Seiersten stadion KG

ok

 

Kiwi Bama Cup - 03-04 sept på Ullerud.

DFI arangerer i år stor cupe på eget gress - her må dommerne være på :-)

Lørdag 03. sept

Denne dagen trenger vi 5-er og 7-er dommere.
Vi spiller til sammen på 9 stk baner. Vi trenger derfor 14 dommere denne dagen slik at alle får pauser.
Første kamp starter kl 09.00 og siste kamp er 17.10.
Det vil bli mange pauser på lørdag.

Dommere til lørdag:  Leah B, Emilie MJ, Selma, Binal, Linus, Eliane CK, Hanna, Felix, Casper HL, Ayden, Erik O, Marthe, Benjamin, Mathias W


Søndag 04. sept


Denne dagen trenger vi dommere til 3-er kamper og 9-er kamper.

3-er:  Her spiller vi på 3 stk baner. Vi trenger 5 dommere som dømmer 3-er.
9-er: Her spiller vi på  stk baner. Vi trenger 4 dommere som dømmer 9-er.

Første kamp er 09.00 - dagen slutter ca kl 14.00

Dommere til søndag: Sunniva, Oliver, Elias T, Mathias HF, Erik O, Emil E, Selma T

Dommerhonorar for Kiwi Bama Cup er kr 500,- pr dag + 100,- som dere kan bruke i kiosken.
Det dobbelte om man dømmer begge dager.

Dommeroppsett for alle dommerne individuelt ligger å vedlagt som PDF.
Dette er også sendt alle dommerne på mail.

Mvh Vidar