Mandag 22.08

 

 

 

 

 

Dommere

18.00

DFI 

Driv *

G14 år KM B-sluttspill

11-er

Frogn KG

OK

20.00

DFI 2

Trøgstad/Båstad 

5. divisjon Menn 

11-er

Seiersten stadion KG

OK

20.00

DFI

Hasle/Løren

1/8 finale Adidas Cup

11-er

Frogn KG

 Cato Bekkesletten

Tirsdag 23.08

 

 

 

 

 

 

18.15

DFI Gul

Sprint-Jeløy Rød

G08 avd. 03

5-er

Ullerud mini 2A

 Binal

18.15

DFI 3*

Ekholt 2

G13 år bredde 9er avdeling 02

9-er

Frogn KG 9er A

?

18:15

DFI Grønn

Vansjø/Svinndal Hvit

G08 avd. 01

5-er

Ullerud mini 1B

?

18:15

DFI Blå

Sprint-Jeløy Hvit

J11 Lillejenter 11 år avd. 03 - BDO-serien 

7-er

Ullerud Match 7er A

Leah B

18:30

DFI Blå

Sprint-Jeløy Svart

G08 avd. 02

5-er

Ullerud mini 1A

?

Onsdag 24.08

 

 

 

 

 

 

17:30

DFI Blå

Tangen/Bjørnemyr Hvit

Kiwi Miniserie

5-er

Ullerud mini 2A

Erik O

             

18:15

DFI Hvit

Moss Gul

G11 Lillegutter 11 år avd. 02 - BDO-serien

7-er

Ullerud Match 7er B

?

             

18:30

DFI 

Rakkestad 

G14 år KM B-sluttspill

11-er

Seiersten stadion KG

OK

18:30

DFI Blå

Trøgstad/Båstad /MIF

J12 Lillejenter 12 år 9er avd. 02 - BDO-serien 

9-er

Frogn KG 9er B

?

20:00

DFI 3

Eidsberg 

7. divisjon Menn avdeling 02

11-er

Frogn KG

OK

20:15

DFI 

Kongsvinger 

Gutter 16 år interkrets

11-er

Seiersten stadion KG

OK

Torsdag 25.08

 

 

 

 

 

 

18:15

DFI Panthers

Trøgstad/Båstad Blå

J09 avd. 02

5-er

Ullerud mini 1A

?

18:15

DFI Pirates

Kambo Rød

G10 avd. 02

7-er

Ullerud Match 7er B

?

18:15

DFI Rød

Ekholt Hvit

G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 03 - BDO-serien

9-er

Ullerud Match 9er B

 Oliver E

18:15

DFI United

HSV Vestby Rød

G10 avd. 04

7-er

Ullerud Match 7er A

Elias T

18:30

DFI Stars

Hobøl 

J10 avd. 01

7-er

Frogn KG 7er A

?

Lørdag 27.08

 

 

 

 

 

 

16.00

Badebyen

Eika Krapfoss

7.div menn

11-er

Seiersten KG

 

Søndag 26.08

 

 

 

 

 

 

18.00

DFI 

Indre Østfold FK /AF

3. divisjon kvinner

11-er

Seiersten stadion KG

OK