Hei alle trenere, lagledere og dommere.

Oppsettet for perioden 13-19. juni finner du under.
Det er en endring i A-lag herrer sin hjemmekamp - den går søndag i stedet.

Dommere:

Viktig at så mange som mulig av dommerne finner seg en kamp eller to. Målet hver uke er å fylle alle kamper - og dere har nesten klart det de siste 2 ukene - hadde vært gøy om vi kom helt i land kommende uke :-)

 

Mandag 13. juni

 

 

 

 

 

Dommer

18:15

DFI Pirates

Moss Gul

G10 avd. 02

7-er

Ullerud Match 7er A

Elias T

18:15

DFI Blå

Driv Blå

G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 04 - BDO-serien

9-er

Ullerud Match 9er B

Oliver E

18:15

DFI 2

Hafslund 

J13 bredde 9er 

9-er

Frogn KG 9er A

Eliane

20:00

DFI 2

Sprint-Jeløy 2

5. divisjon Menn 

11-er

Seiersten stadion KG

Krets ok

Tirsdag 14. juni

 

 

 

 

 

 

18:00

DFI Gul

Vansjø/Svinndal Rød

G08 avd. 03

5-er

Ullerud mini 2A

Erik O

18:15

DFI Hvit

Råde Blå

G08 avd. 03

5-er

Ullerud mini 1B

Linus SE

18:15

DFI Grønn

Sprint-Jeløy Oransje

G08 avd. 01

5-er

Ullerud mini 1A

?

18:30

DFI Rød

Rapid Athene J12

J12 Lillejenter 12 år 9er avd. 02 - BDO-serien 

9-er

Ullerud Match 9er A

Oliver E

18:45

DFI Blå

Ekholt Rød

J11 Lillejenter 11 år avd. 03 - BDO-serien 

7-er

Ullerud Match 7er A

Elias T

Onsdag 15. juni

 

 

 

 

 

 

17:15

DFI Rød (2015)

Tangen/Bjørnemyr Hvit

Kiwi-serien

5-er

Ullerud mini 1B

Erik O

17:30

DFI 

Driv *

G14 år KM B-sluttspill

11-er

Seiersten stadion KG

Krets ok

18:00

DFI Rød

Ørje Grønn

G11 Lillegutter 11 år avd. 03 - BDO-serien

7-er

Ullerud Match 7er B

Selma T

18:15

DFI

Tangen/Bjørnemyr Blå

Kiwi-serien

5-er

Ullerud mini 2A

Elias T

18:15

DFI Svart

Øreåsen Hvit

G08 avd. 04

5-er

Ullerud mini 1B

Erik O

18:15

DFI Grønn

HSV Son Rød

G09 avd. 02

5-er

Ullerud mini 1A

Selma T

19:30

DFI 3

Rakkestad *

G15/16 år avdeling 01

11-er

Frogn KG

Krets ok

20:00

DFI

Ready

Adidas Cup

11-er

Seirsten stadion

Krets ok

Torsdag 16. juni

 

 

 

 

 

 

18:15

DFI United

Øreåsen Hvit

G10 avd. 04

7-er

Ullerud Match 7er B

Kristoffer A

18:15

DFI Panthers

Driv Blå

J09 avd. 02

5-er

Ullerud mini 1A

 Oliver

18:30

DFI 

Begby 

G15 år KM 

11-er

Seiersten stadion KG

Krets ok

Søndag 19. juni

 

 

 

 

 

 

14:00

DFI

Greåker

Amedialigaen

11-er

Seiersten stadion

Krets OK

13:00

DFI 

Sprint-Jeløy

J13 KM 9-er 

9-er

Frogn KG

Krets ok

19:00

DFI 3

Askim Fotball 3

7. divisjon Menn avdeling 02

11-er

Frogn KG

Krets ok