Dato

Dag

Hjemmelag

Bortelag

Turnering

Spillform

Bane

Dommer

21.mai Lør            
18:00   Drøbak-Frogn Råde Amedialigaen Ellever Seiersten stadion KG  Krets ok
22.mai Søn            
13:00   Drøbak-Frogn Berg G13 år KM avdeling 02 Nier Seiersten stadion KG  Krets ok
15:30   Drøbak-Frogn Ås J16/17 KM Ellever Seiersten stadion KG  Krets ok
23.mai Man            
18:15   Drøbak-Frogn Rød Hobøl 1 G11 Lillegutter 11 år avd. 03 - BDO-serien Sjuer Seiersten stadion KG 7er A  Leah B
18:30   Drøbak-Frogn Rød Drøbak-Frogn Blå J12 Lillejenter 12 år 9er avd. 02 - BDO-serien Nier Frogn KG  ?
24.mai Tir            
18:15   DFI Tigers Vang SIL G 10 7-er Ullerud Match 7-er C  Mathias W
18:15   Drøbak-Frogn Rød Hobøl G08 avd. 05 Femmer Ullerud mini 1A  Håkon O
18:15   Drøbak-Frogn Blå Vansjø/Svinndal 1 G11 Lillegutter 11 år avd. 08 - BDO-serien Sjuer Ullerud Match 7er B  Leah B
18:15   Drøbak-Frogn Gul Ås Rød G08 avd. 03 Femmer Ullerud mini 2A  Mathias SJ
18:30   Drøbak-Frogn Blå Ås Grønn J11 Lillejenter 11 år avd. 03 - BDO-serien Sjuer Ullerud Match 7er A  Alva K
25.mai Ons            
17:00   Drøbak-Frogn Blå Drøbak-Frogn Svart G09 avd. 04 Femmer Ullerud mini 1A  Benjamin
17:15   DFI Grønn Tangen Grønn 2015 Kiwi Femmer Ullerud Mini 2B  Binal
17:15   DFI Blå Nesodden Jenter Rød 2015 Kiwi Femmer Ullerud Mini 1b  Erik O
17:15   Drøbak-Frogn Kings Sprint-Jeløy Grønn G10 avd. 01 Sjuer Ullerud Match 7er A  Casper H
18:00   Drøbak-Frogn Gul Eika Krapfoss Hvit G09 avd. 01 Femmer Ullerud mini 1A  Alva K
18:15   Drøbak-Frogn 2* Mysen G13 år bredde 9er avdeling 01 Nier Frogn KG 9er B Kretsdommer mangler
18:15   Drøbak-Frogn Sarpsborg FK G14 år KM avdeling 01 Ellever Seiersten stadion KG  Krets ok
18:15   Drøbak-Frogn Rød Kambo Rød G09 avd. 03 Femmer Ullerud mini 2A  Binal
18:15   Drøbak-Frogn Blå Eika Krapfoss Hvit G08 avd. 02 Femmer Ullerud mini 1B  Erik O
18:30   Drøbak-Frogn Rød Eika Krapfoss G12 Lillegutter 12 år 9er avd. 03 - BDO-serien Nier Ullerud Match 9er B  ?
18:45   Drøbak-Frogn 2 Kvik Halden J13 bredde Nier Frogn KG 9er A Kretsdommer mangler
20:00   DFI 2 Rakkestad G19 bredde 11-er Frogn KG Krets
               
26.mai Tor            
18:15   Drøbak-Frogn Hvit Kvik Halden Hvit G11 Lillegutter 11 år avd. 02 - BDO-serien Sjuer Frogn KG  Casper
               
28.mai Lør            
14:00   Drøbak-Frogn Lillehammer Gutter 16 år interkrets Ellever Seiersten stadion KG  Krets ok
29.mai Søn            
18:00   Drøbak-Frogn Sarpsborg FK 3. divisjon kvinner Ellever Seiersten stadion KG  Krets ok