Søndag 15.mai         Spillform Dommer
15:30 Drøbak-Frogn HSV J16/17 KM Seiersten stadion KG Ellever Krets
17:00 Drøbak-Frogn Hvit Moss Gul G12 Nier Frogn KG 9er B Nier Kristian Karlsen
18:00 Drøbak-Frogn Råde 3. divisjon kvinner Seiersten stadion KG Ellever Krets
20:00 Drøbak-Frogn Moss G15 år KM Seiersten stadion KG Ellever Krets
Mandag 16.mai            
18:00 Drøbak-Frogn Tigers Ås J09 avd. 01 Ullerud mini 1B Femmer  Malin H
18:15 Drøbak-Frogn Rakkestad G14 år KM avdeling 01 Seiersten stadion KG Ellever Krets
18:15 Drøbak-Frogn 3* HSV 3 G13 år bredde 9er avdeling 02 Frogn KG 9er A Nier Mangler kretsdommer
18:30 Drøbak-Frogn Blå Rapid Athene J12 J12 Nier Ullerud Match 9er A Nier  ?
18:45 Drøbak-Frogn Blå Rakkestad G12 Nier Ullerud Match 9er B Nier  ?
Onsdag 18.mai            
17:15 Drøbak-Frogn Tigers Sprint-Jeløy Hvit J09 avd. 01 Ullerud mini 2A Femmer  Leah B
17:30 Drøbak-Frogn Hvit HSV Vestby Blå G08 avd. 03 Ullerud mini 1B Femmer  Binal
17:30 Drøbak-Frogn Svart HSV Son Blå G09 avd. 04 Ullerud mini 2B Femmer  Erik O
17:30 Drøbak-Frogn Panthers Ekholt Blå J09 avd. 02 Ullerud mini 1A Femmer  Alva K
18:00 Drøbak-Frogn Grønn Ås Blå G08 avd. 01 Ullerud mini 1B Femmer  ?
18:15 Drøbak-Frogn 2 Rapid Athene J13 bredde 9er Frogn KG 9er A Nier Mangler kretsdommer
18:15 Drøbak-Frogn Hvit Askim Fotball Grønn G11 sjuer Ullerud Match 7er A Sjuer  Leah B
18:15 Drøbak-Frogn Svart Moss G08 avd. 04 Ullerud mini 2A Femmer  ?
18:15 Drøbak-Frogn Stars Sprint-Jeløy Hvit J10 avd. 01 Ullerud Match 7er B Sjuer  Sunniva
18:30 Drøbak-Frogn Grønn Rygge Hvit G09 avd. 02 Ullerud mini 1A Femmer  Binal
19:45 Drøbak-Frogn 3 Askim Fotball 2 G15/16 år avdeling 01 Frogn KG Ellever Krets
20:00 Drøbak-Frogn 2 Begby 5. divisjon Menn Seiersten stadion KG Ellever Krets
Torsdag 19.mai            
18:15 Drøbak-Frogn United Melløs 1925 Hvit G10 avd. 04 Ullerud Match 7er A Sjuer  Jesper
18:15 Drøbak-Frogn Pirates Larkollen G10 avd. 02 Ullerud Match 7er B Sjuer  ?
18:30 Drøbak-Frogn Gresvik G13 år KM avdeling 02 Seiersten stadion KG Nier  Krets OK
  Drøbak-Frogn 3 Hobøl Kamp utgår      
Lørdag 21.mai            
  Jentecup i Ås       Se nederst i denne mailen
10:00 - 17:00 Drøbaksstevne i Friidrett Seiersten Opptatt til 17:00   Hele Seiersten    
18:00 Drøbak-Frogn Råde Amedialigaen Seiersten stadion KG Ellever Krets
Søndag 22.mai            
13:00 Drøbak-Frogn Berg G13 år KM avdeling 02 Seiersten stadion KG Nier  Krets
15:30 Drøbak-Frogn Ås J16/17 KM Seiersten stadion KG Ellever Krets
17:00 Drøbak-Frogn Rød Eika Krapfoss G12 Nier Frogn KG 9er A Nier  Kamp flyttes

 

Jentecup i Ås for 2013 (9år) + 2014 (8år) årgangen:

DFI, Ås og HSV arr en miniturnering for 2013 + 2014 jenter inne i Block Watne hallen på Ås stadion lørdag 21. mai. DFI skal stille med 2 dommere til denne cupen.

Dommerne får 450,- for deltagelsen - lørdag 21. mai kl 10.00 - 13.30  (oppmøte 09.30).

Dommer 1: Alva K.
Dommer 2: Sunniva