Kamper til 14. mai

         
Mandag 9.mai:         Kampform Dommer
18:00 Drøbak-Frogn Blå Ekholt Hvit G11 sjuer Ullerud Match 7er B Sjuer  Leah
18:45  DFI 3  Moss 2  G 13 Ullerud Match 9-er Nier  Krets usikker
20:00 Drøbak-Frogn 3 Tistedalen G15/16 år avdeling 01 Frogn KG Ellever  Krets
20:00 Drøbak-Frogn 2 Lisleby G16 år KM Seiersten stadion KG Ellever  Krets
Tirsdag 10.mai:            
17:15 Drøbak-Frogn Blå HSV Vestby Rød G08 avd. 02 Ullerud mini 1A Femmer  ?
17:15 Drøbak-Frogn Gul Råde Blå G08 avd. 03 Ullerud mini 2A Femmer  Binal
18:15 Drøbak-Frogn Rød Spydeberg Gul G08 avd. 05 Ullerud mini 1A Femmer  Alva
18:15 Drøbak-Frogn Kings Moss Sort G10 avd. 01 Ullerud Match 7er B Sjuer  Leah
18:30 Drøbak-Frogn Rød Ekholt Rød J12 Frogn KG 9er B Nier  ?
Onsdag 11.mai            
17:15 DFI Grønn Berger/Jaer Blå 2015 Kiwiserien Ullerud mini 2A Femmer  Mathias SJ
18:15 Drøbak-Frogn Trosvik * J14/15 KM Seiersten stadion KG Ellever  Kretsdommer
18:15 Drøbak-Frogn Tigers Ekholt Rød J09 avd. 01 Ullerud mini 2B Femmer  Erik O
18:15 Drøbak-Frogn Rød HSV Vestby Rød G11 sjuer Ullerud Match 7er B Sjuer  ?
18:15 Drøbak-Frogn Tigers Eika Krapfoss Grønn G10 avd. 03 Ullerud Match 7er B Sjuer  Kristoffer A
18:15 Drøbak-Frogn Diamonds Ekholt Rød J08 avd. 02 Ullerud mini 1B Femmer  Jonas S
18:15 Drøbak-Frogn Rød Ås Blå G09 avd. 03 Ullerud mini 2A Femmer  ?
18:15 Drøbak-Frogn Blå Rygge Rød G09 avd. 04 Ullerud mini 1A Femmer  ?
18:15 Drøbak-Frogn 2* Borgen G13 år bredde 9er avdeling 01 Frogn KG 9er B Nier  Mathias HF
18:45 Drøbak-Frogn Kvik Halden J13 KM 9-er Frogn KG 9er A Nier  Krets usikker
Torsdag 12.mai            
18:15 Drøbak-Frogn Gul HSV Pepp. Blå G09 avd. 01 Ullerud mini 1A Femmer  Mathias F
             
18:15 Drøbak-Frogn Stars HSV Son Lilla J10 avd. 01 Ullerud Match 7er A Sjuer  Malin H
18:30 DFI  Klemetsrud G15 Adidas Frogn KG Ellever  
19:25 Drøbak-Frogn Hvit HSV City G11 sjuer Ullerud Match 7er A Sjuer  ?
20:00 Drøbak-Frogn 2 Kråkerøy 2 G19 bredde avdeling 01 Seiersten Ellever  Kretsdommer
Lørdag 14.mai            
14:00 Drøbak-Frogn Skeid Gutter 16 år interkrets Seiersten stadion KG Ellever  Kretsdommer
19.00 Badebyen Askim 3 7. div Seiersten Ellever  
Søndag 15.mai            
15:00 Drøbak-Frogn HSV J16/17 KM Seiersten stadion KG Ellever  Kretsdommer
17:00 Drøbak-Frogn Hvit Moss Gul G12 Nier Frogn KG 9er B Nier  ?
18:00 Drøbak-Frogn Råde 3. divisjon kvinner Seiersten stadion KG Ellever  Kretsdommer