Her er kampene de neste 2 ukene:

Lørdag 25. sept - 2014-årgangen har 5-er festival på Ullerud.
Kampene spilles 10.00 - 13.00

Vi trenger til sammen 7 dommere som dømmer 3-4 korte 5-er kamper a 25 min (1 omgang).
Det er 5 kamper som spilles samtidig = dommerne får 1-2 pauser under veis.
Dommerne får 300,- hver + 50,- til mat / drikke i kiosken.

Dommer 1: Oliver E.
Dommer 2: Arvin C
Dommer 3: Kristoffer A
Dommer 4: Alva K
Dommer 5: Alexander G
Dommer 6: Leah B
Dommer 7: Elias T

Oppmøte for dommerne er 09.40.

Dato

Turnering

Kampform Hjemmelag Bortelag Bane Dommere
Søndag 26.sept            
Kl 13.00 G13 KM Nier Drøbak-Frogn Askim Fotball Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Kl 16.00 A-lag Damer Ellever Drøbak-Frogn Askim Fotball Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Mandag 27.sept            
Kl 20.00 Amedialigaen   Drøbak-Frogn Kråkerøy 2 Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Tirsdag 28.sept            
Kl 17.30 J11 Sjuer Drøbak-Frogn Rød Ekholt Blå Ullerud Match 7er A  ?
Kl 18.00 G10 avd. 06 Sjuer Drøbak-Frogn Blå HSV Gul Ullerud Match 7er B  Bendik K
Kl 20.00 5.div Ellever Drøbak-Frogn 2 Spydeberg Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Onsdag 29.sept            
Kl 17.30 G11 Sjuer Drøbak-Frogn Rød Rygge Hvit Ullerud Match 7er A  Kristoffer A
Kl 18.00 G9 Femmer Drøbak-Frogn United Kambo Rød Ullerud mini 2A  Arvin C
Kl 18.00 G9 Femmer Drøbak-Frogn Tigers Ekholt Rød Ullerud mini 2B  Elias T
Kl 18.15 G14 KM Ellever Drøbak-Frogn Sprint-Jeløy Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Kl 19.30 J16/17 KM Ellever Drøbak-Frogn Lervik * Frogn KG  Kretsdommer
Kl 20.00 G19 bredde Ellever Drøbak-Frogn 2 Mysen 2/TBFK Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Torsdag 30.sept            
Kl 17.30 J10 avd. 01 Sjuer Drøbak-Frogn Stars Sprint-Jeløy Blå Ullerud Match 7er A  ?
Kl 18.15 J14/15 KM Ellever Drøbak-Frogn Gresvik Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Kl 18.15 G10 avd. 06 Sjuer Drøbak-Frogn Sort Driv Rød Folkvang KG 7er A  ?
Kl 20.15 G16 IK Ellever Drøbak-Frogn Ullensaker/Kisa Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Fredag 01.okt            
Kl 19.00 7.div Ellever Drøbak-Frogn 3 Askim Fotball 2 Frogn KG  Kretsdommer
Mandag 04.okt            
Kl 20.00 5.div Ellever Drøbak-Frogn 2 HSV Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Onsdag 06.okt            
Kl 19.15 G16 IK Ellever Drøbak-Frogn Vålerenga Seiersten stadion KG  Krestdommer
Torsdag 07.okt            
Utsatt G14 B Ellever Drøbak-Frogn 2 Begby    
Lørdag 09.okt            
Kl 16.00 A-lag Herre Ellever Drøbak-Frogn Selbak Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Søndag 10.okt            
Kl 16.00 A-lag Damer Ellever Drøbak-Frogn Fredrikstad Seiersten stadion KG  Kretsdommer