Kjære dommere:
Også i uka som var klarte vi å fylle alle kamper - meget bra jobba :-)
Kommende uke er det mange kamper å velge i mellom - håper vi fyller denne uka også.

Mvh Vidar

             
             
Dato Nivå Kampform H-lag B-lag Bane Dommer
Mandag 20.sept            
Kl 18.00 J12   Nier Drøbak-Frogn Hvit Rapid Athene Ullerud Match 9er B  ?
Kl 18.15 G12 Nier Drøbak-Frogn Blå Ørje Rød Ullerud Match 9er A  Mathias H
             
Tirsdag 21.sept            
Kl 18.00 G8  Femmer Drøbak-Frogn Champs Vansjø/Svinndal Rød Ullerud mini 2B  Arvin C
Kl 18.00 J10  Sjuer Drøbak-Frogn Stars Vansjø/Svinndal Ullerud Match 7er A  ?
Kl 18.00 J12   Nier Drøbak-Frogn Rød Kambo 1 Ullerud Match 9er A  ?
Kl 18.15 J8 Femmer Drøbak-Frogn Panthers Rapid Athene Ullerud mini 1A  Alexander G
kl 18.30 G12 Nier Drøbak-Frogn Gul HSV Son Blå Frogn KG 9er A  Emil E
kl 18.15 G8  Femmer Drøbak-Frogn United Saltnes Blå Ullerud mini 1B  Elias T
kl 19.30 J16/17 KM Ellever Drøbak-Frogn Ekholt Seiersten stadion KG Kretsdommer
             
Onsdag 22.sept            
Kl.17.00 G2014 Femmer DFI Blå DFI Lilla  U-mini 3  Kristoffer
Kl.18.00 G2014 Femmer DFI Rød Fjellstrand Hvis U-mini 3  ?
Kl.18.00 G2014 Femmer DFI Hvit Tangen Bjørnemyr Gul U-mini 5  ?
Kl 18.00 G11 Sjuer Drøbak-Frogn Blå HSV Vestby Rød Ullerud Match 7er B  Kristoffer A
Kl 18.00 G10 Sjuer Drøbak-Frogn Hvit HSV Blå Ullerud Match 7er A  Oliver E
Kl 18.15 J9 Femmer Drøbak-Frogn Stars Askim Fotball Ullerud mini 1A  Alexander G
Kl 18.15 G9 Femmer Drøbak-Frogn Pirates Vansjø/Svinndal Rød Ullerud mini 2A  Elias T
Kl 18.15 J14/15 B Ellever Drøbak-Frogn 2 Tune Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Kl 18.30 G12 Nier Drøbak-Frogn Rød Sarpsborg FK blå Frogn KG 9er A  Mathias H
             
Torsdag 23.sept            
Kl 18.15 G9 Femmer Drøbak-Frogn Kings Sprint-Jeløy Hvit Ullerud mini 2A  Leah
Kl 18.30 G12 Nier Drøbak-Frogn Rød Greåker Grå Frogn KG 9er A  Mathias H
Kl 19.45 G15 KM Ellever Drøbak-Frogn Borgen Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Lørdag 25.sept            
Kl 15.30 J13 KM Nier Drøbak-Frogn * Sprint-Jeløy Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Kl 17.00 G16 IK Ellever Drøbak-Frogn Begby Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Søndag 26.sept            
Kl 13.00 G13 Ellever Drøbak-Frogn Askim Fotball Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Kl 16.00 3. divisjon kvinner Ellever Drøbak-Frogn Askim Fotball Seiersten stadion KG  Kretsdommer