Dommere:  I uke som snart er over fyllte vi opp alle kampene med dommere - veldlig bra :-)
Jeg håper på det samme kommende uke.

Det er fortsatt noen dommere som ikke har fått kamper ennå - dere vil ha pri 1 på 5-er kampene, men dere må ikke vente for lenge med å bestille kamper - så forsøk å sende meg bestilling i løpet av torsdagen.

Mvh Vidar

Her er ukas kamper!

             
Dato Klasse Kampform H-lag B-lag Bane Dommer
Lørdag 11.sept

 

         
Kl 12.30

G13

Nier Drøbak-Frogn Tune 2 Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Kl 15.00 Amedialigaen Ellever Drøbak-Frogn Østsiden Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Søndag 12.sept            
Kl 15.00 J13 Nier Drøbak-Frogn Ekholt Frogn KG  Kretsdommer
Kl 16.00 A-lag Damer Ellever Drøbak-Frogn Rapid Athene Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Mandag 13.sept            
Kl 18.15 G11   Sjuer Drøbak-Frogn Rød Kambo United Ullerud Match 7er B  Oliver E
Kl 18.15 G12 Nier Drøbak-Frogn Grønn Driv Blå Ullerud Match 9er A  Mathias
Kl 20.00 5.div Ellever Drøbak-Frogn 2 Gresvik Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Tirsdag 14.sept            
Kl 17.15 G8 Femmer Drøbak-Frogn Vikings Sprint-Jeløy Rød Ullerud mini 2A  Leah B
Kl 18.15 J11 Sjuer Drøbak-Frogn Blå Saltnes * Ullerud Match 7er A  Leah B
Kl 18.15 G14 Ellever Drøbak-Frogn Trosvik Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Kl 18.15 G8 Femmer Drøbak-Frogn Kings Sprint-Jeløy Blå Ullerud mini 2A  Alexander G
Kl 18.15 G11   Sjuer Drøbak-Frogn Gul Rygge Rød Ullerud Match 7er B  Kristoffer A
Kl 20.00 7.div Ellever Drøbak-Frogn 3 Vansjø/Svinndal Frogn KG  Kretsdommer
             
Onsdag 15.sept            
17:00 2014 Femmer DFI Lilla DFI Grønn Ullerud mini 5  Kristoffer
Kl 17.30 G9 Femmer Drøbak-Frogn Tigers Larkollen Ullerud mini 2A  Elias T
kl. 18:00 2014 Femmer DFI Rosa Berger Sort Ullerud Mini 5  Sunniva
Kl 18.15 G10 Sjuer Drøbak-Frogn Sort Skiptvet Ullerud Match 7er A  Oliver E
Kl 18.15 J9 Femmer Drøbak-Frogn Stars Driv Blå Ullerud mini 1A  Leah
Kl 18.15 J14/15 Ellever Drøbak-Frogn Trosvik Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Kl 18.15 G14 Ellever Drøbak-Frogn 3 Vansjø/Svinndal/FKEK Frogn KG  Kretsdommer
Kl 18.30 G9 Femmer Drøbak-Frogn United Saltnes Blå Ullerud mini 2A  Kristoffer
Kl 20.00 G19 Ellever Drøbak-Frogn 2 Sprint-Jeløy 2 Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Torsdag 16.sept            
Kl 17.00 G10 Sjuer Drøbak-Frogn Rød Ås Blå Ullerud Match 7er A  Kristoffer A
NB! Flyttet til 21/9 J10 Sjuer Drøbak-Frogn Stars Vansjø/Svinndal Ullerud Match 7er A  Avlyst
Kl 18.15 G14 Ellever Drøbak-Frogn 2 Borgen 2 9er Frogn KG  Kretsdommer
Kl 18.15 G10 Sjuer Drøbak-Frogn Blå Askim Fotball Grønn Ullerud Match 7er B  Kristoffer A
             
Søndag 19.sept            
Kl 15.00 G16 Ellever Drøbak-Frogn Sarpsborg 08 Seiersten stadion KG  Kretsdommer