Det var stor rift om enkelte kamper denne uka - og det er veldig bra.
Men selvsagt synd for de som ikke fikk kamp.
Jeg forsaøker å rullere på dette - spesielt dere som ikke har dømt før slik at alle skal får prøve.
Det vil bli lagt ut 2014 kamper litt senere - disse går onsdag

Mvh Vidar

Dato Klasse Kampform H-lag B-lag Bane Dommer
Mandag 06.sept            
Kl 18.00 G8 Femmer Drøbak-Frogn Kings Saltnes Hvit Ullerud mini 2A  Sunniva E
Kl. 18.30 J12 Nier Nier Drøbak-Frogn Hvit Drøbak-Frogn Rød Frogn KG  Emil E
Kl. 18.15 G12  Nier Drøbak-Frogn Blå HSV Vestby Rød Ullerud Match 9er A  Mathias H
             
Tirsdag 07.sept            
Kl 18.15 J8 Femmer Drøbak-Frogn Tigers Kambo Rød Ullerud mini 1A  Alexander G
Kl 18.15 G8 Femmer Drøbak-Frogn Champs Kambo Rød Ullerud mini 2B  Arvin
Kl 18.15 G8 Femmer Drøbak-Frogn United HSV Vestby Blå Ullerud mini 1B  Elias T
Kl 18.15 G10 Sjuer Drøbak-Frogn Hvit Sprint-Jeløy Rød Frogn KG 7er B  Kristoffer A
Kl 18.15 J11 Sjuer Drøbak-Frogn Blå Eika Krapfoss Grønn Ullerud Match 7er A  Fredrik S
             
Onsdag 08.sept            
Avlyst G7 Femmer DFI Hvit NIF Jenter Avlyst  AVLYST
  J14/15 Ellever Drøbak-Frogn 2 Berg Utsatt til 19.0kt   Utsatt
Kl 18.15 G11 Sjuer Drøbak-Frogn Blå Kambo City Ullerud Match 7er A  Oliver E
Kl 18.15 G14 Ellever Drøbak-Frogn 2 Kråkerøy 2 Frogn KG  Kretsdommer
Kl 18.30 G9 Femmer Drøbak-Frogn Pirates Kambo Hvit Ullerud mini 1A  Herman H
Flyttes til 23/9 G12  Nier Drøbak-Frogn Rød Greåker Grå Utsatt  Utsatt
Kl 20.00 G19 Ellever Drøbak-Frogn 2 Askim Fotball 2 Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Torsdag 09.sept            
Kl 18.15 G14 Ellever Drøbak-Frogn 3 HSV 2 Frogn KG  Kretsdommer
Kl 19.45 G15 Ellever Drøbak-Frogn Tune Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Lørdag 11.sept            
Kl 12.30 G13 Nier Drøbak-Frogn Tune 2 Seiersten stadion KG  Kretsdommer
Kl 15.00 A-lag H Ellever Drøbak-Frogn Østsiden Seiersten stadion KG  Kretsdommer
             
Søndag 12.sept            
Kl 15.00 J13 Nier Nier Drøbak-Frogn Ekholt Frogn KG  Kretsdommer
Kl 16.00 A-lag K Ellever Drøbak-Frogn Rapid Athene Seiersten stadion KG  Kretsdommer