Her er kampene :-)

I og med at de som trener på banene, nå starter å spille bortekamper så vil det bety at treningsgruppene ofte vil være litt færre - sånn at det er rom for flere treningsgrupper enn vanlig.

Det å kommunisere blir ekstremt viktig for at alle skal få en best mulig treningssituasjon i høst.

I tillegg til kabalen under, spilles det også en internserie i 2014-klassen med lag fra DFI og Nesodden. Denne kampkabalen ligger under hovedoppsettet.

               
Serie Kl Spillform H-lag   B-lag Bane Dommer
Lør 14. aug              
Amedialigaen 15.00 Ellever Drøbak-Frogn - Tistedalen Seiersten stadion KG  Krets
               
Søn 15. aug              
G 14 13.00 Ellever DFI 2 - Ski 2 Seiersten  Jakob
G 16 15.00 Ellever DFI - KFUM Seiersten  Krets
        -      
Man 16. aug              
J12 år
9er avd. 01
18.30 Sjuer Drøbak-Frogn Rød - Mysen (7er) Ullerud Match 7er A  Eliane
               
Tirs 17. aug              
J08 avd. 02 17.15 Femmer Drøbak-Frogn Tigers - Ås Rød Ullerud mini 1A  Arvin
G08 avd. 01 18.00 Femmer Drøbak-Frogn Vikings - HSV Vestby Rød Ullerud mini 2A  Alex G
J11 år
avd. 03
18.15 Sjuer Drøbak-Frogn Blå - Ekholt Rød Ullerud Match 7er B  Bendik
G12 år 9er
avd. 05
18.15 Nier Drøbak-Frogn Blå - Drøbak-Frogn Grønn Ullerud Match 9er A  ?
J16/17 KM 19.30 Ellever Drøbak-Frogn - Sprint-Jeløy Seiersten stadion KG  Krets
7. div. Menn avd. 03 20.00 Ellever Drøbak-Frogn 3 - Eika Krapfoss Frogn KG  Krets
               
Ons 18. aug              
G11 år
avd. 02
18.15 Sjuer Drøbak-Frogn Blå - Ås Grønn Frogn KG 7er A  ?
G10 avd. 07 18.15 Sjuer Drøbak-Frogn Rød - Askim Fotball Blå Ullerud Match 7er B  ?
G14 år KM
avd 01
18.15 Ellever Drøbak-Frogn - Korsgård Seiersten stadion KG  Krets
G12 år 9er
avd. 06
18.15 Nier Drøbak-Frogn Gul - Kambo Rød Ullerud Match 9er A  Mathias
               
Tors 19.aug              
G10 avd. 06 18.15 Sjuer Drøbak-Frogn Sort - HSV Rød Ullerud Match 7er A  ?
J11 år
avd. 02
18.15 Sjuer Drøbak-Frogn Rød - Sprint-Jeløy Rosa Ullerud Match 7er B  ?
G09 avd. 04 18.15 Femmer Drøbak-Frogn United - Råde Blå Ullerud mini 2A  Eirik
G14 år bredde avd. 02 18.15 Ellever Drøbak-Frogn 3 - Askim Fotball Frogn KG  Krets
G15 år KM
avd. 02
18.30 Ellever Drøbak-Frogn - Kambo Seiersten stadion KG  Krets


2014 Oppsett - disse går på Folkvang.

Alle 2014 er 3-er / 5-er kamper   (betaling som 5-er)

Onsdag  18. aug            Dommer
kl. 17.00 Drøbak-Frogn Grønn - Tangen/Bjørnemyr Blå Ullerud Mini 3 5-er  Leah
kl. 17.00 Drøbak-Frogn Blå - Berger Sort Ullerud Mini 4 5-er  Mie
kl. 18.00 Drøbak-Frogn Hvit - Tangen/Bjørnemyr Svart Ullerud Mini 3 5-er  Arvin
kl. 18.00 Drøbak-Frogn Rød - Berger Gul Ullerud Mini 4 5-er  Leah