Besøk våre lagsider

ONS
20.06
18:00-19:20
Seiersten Stadion - 9/7 er A
LØR
23.06
10:00-11:30
Frogn KG - 9 / 7 er A
LØR
23.06
10:00-11:30
Frogn KG - 9 / 7 er A
21.08 18:00 Ullerud Mini 2B H
Drøbak-Frogn J2011 Diamond - Sprint-Jeløy Stjerne -
22.08 18:00 Øreåsen KG 5A B
Øreåsen - Drøbak-Frogn J2011 Stars -
27.08 17:30 Soon Arena 5er B2-1 B
HSV - Drøbak-Frogn J2011 Diamond -
27.08 18:00 Ullerud Mini 2B H
Drøbak-Frogn J2011 Stars - Sprint-Jeløy Måne -
03.09 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-1 B
Kambo Dreamteam - Drøbak-Frogn J2011 Diamond -
18.06 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn J2011 Diamond - Ørje -  
18.06 17:30 Eikabanen Bingen B  
Eika Krapfoss - Drøbak-Frogn J2011 Stars -  
12.06 18:00 Grøtvedt skole 5er A1 B  
Askim FK Dragene Blå - Drøbak-Frogn J2011 Diamond -  
11.06 18:00 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn J2011 Stars - Askim FK Dragene Rød -  
04.06 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn J2011 Diamond - Kambo Dreamteam -  
17.09 18:00 Marker I.plass 5er B2-1 B  
Ørje - Drøbak-Frogn J2011 Diamond -  
17.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J2011 Stars - Eika Krapfoss -  
11.09 18:00 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn J2011 Diamond - Askim FK Dragene Blå -  
10.09 18:30 Grøtvedt skole 5er A2 B  
Askim FK Dragene Rød - Drøbak-Frogn J2011 Stars -  
03.09 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-1 B  
Kambo Dreamteam - Drøbak-Frogn J2011 Diamond -  
27.08 18:00 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn J2011 Stars - Sprint-Jeløy Måne -  
27.08 17:30 Soon Arena 5er B2-1 B  
HSV - Drøbak-Frogn J2011 Diamond -  
22.08 18:00 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen - Drøbak-Frogn J2011 Stars -  
21.08 18:00 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn J2011 Diamond - Sprint-Jeløy Stjerne -  
18.06 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn J2011 Diamond - Ørje -  
18.06 17:30 Eikabanen Bingen B  
Eika Krapfoss - Drøbak-Frogn J2011 Stars -  
12.06 18:00 Grøtvedt skole 5er A1 B  
Askim FK Dragene Blå - Drøbak-Frogn J2011 Diamond -  
11.06 18:00 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn J2011 Stars - Askim FK Dragene Rød -  
04.06 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn J2011 Diamond - Kambo Dreamteam -  
28.05 18:00 Bellevue KG 5er B1-2 B  
Sprint-Jeløy Måne - Drøbak-Frogn J2011 Stars -  
28.05 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn J2011 Diamond - HSV -  
22.05 17:30 Bellevue KG 5er B2-2 B  
Sprint-Jeløy Stjerne - Drøbak-Frogn J2011 Diamond -  
22.05 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn J2011 Stars - Øreåsen -  
14.05 18:30 Marker I.plass 5er B2-1 B  
Ørje - Drøbak-Frogn J2011 Diamond -  
14.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J2011 Stars - Eika Krapfoss -  
08.05 18:00 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn J2011 Diamond - Askim FK Dragene Blå -  
07.05 18:30 Grøtvedt skole 5er A2 B  
Askim FK Dragene Rød - Drøbak-Frogn J2011 Stars -  
01.05 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-1 B  
Kambo Dreamteam - Drøbak-Frogn J2011 Diamond -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift