Oppdatert laginndeling 2017

Besøk våre lagsider

ONS
19.04
18:00-19:20
Frogn KG - 9 / 7 er B
SØN
23.04
11:30-13:00
Seiersten Stadion - 9/7 er A
26.04 17:30 Ullerud Mini 1A H
Drøbak-Frogn J08 Stars - Korsgård -
26.04 17:30 Ullerud Mini 1B H
Drøbak-Frogn J08 Diamonds - Eika Krapfoss Grønn -
26.04 18:00 Øreåsen KG 5A B
Øreåsen Hvit - Drøbak-Frogn J08 Supergirls -
03.05 17:30 Mysen trf 5er B1 B
Mysen - Drøbak-Frogn J08 Stars -
03.05 17:30 Løkenfeltet 5er A1 B
Rapid Athene - Drøbak-Frogn J08 Diamonds -
27.09 18:00 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Hvit - Drøbak-Frogn J08 Stars -  
27.09 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn J08 Supergirls - Ås Rød -  
20.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Stars - Eika Krapfoss Hvit -  
20.09 17:30 Mysen trf 5er B1 B  
Mysen - Drøbak-Frogn J08 Supergirls -  
20.09 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn J08 Diamonds - Ekholt Rød -  
14.09 18:00 Øreåsen KG 5B B  
Øreåsen Sort - Drøbak-Frogn J08 Diamonds -  
13.09 17:30 Refsnesbanen KG 5er A2 B  
Sprint-Jeløy Hvit - Drøbak-Frogn J08 Stars -  
13.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Supergirls - Korsgård -  
07.09 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn J08 Diamonds - Sprint-Jeløy Rød -  
06.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Stars - Drøbak-Frogn Supergirls -  
06.09 17:30 Ullerud Mini 1A B  
Drøbak-Frogn Stars - Drøbak-Frogn J08 Supergirls -  
31.08 17:30 Ås mini 5er C B  
Ås Rød - Drøbak-Frogn J08 Stars -  
30.08 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Supergirls - Eika Krapfoss Hvit -  
30.08 17:30 Ås KG mini 5er A B  
Ås Grønn - Drøbak-Frogn J08 Diamonds -  
23.08 18:15 Refsnesbanen KG 5er A1 B  
Sprint-Jeløy Hvit - Drøbak-Frogn J08 Supergirls -  
23.08 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn J08 Diamonds - Rapid Athene -  
23.08 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Stars - Mysen -  
14.06 18:00 Eika KG ny 5er A2 B  
Eika Krapfoss Grønn - Drøbak-Frogn J08 Diamonds -  
14.06 17:30 Korsgård st 5er A B  
Korsgård - Drøbak-Frogn J08 Stars -  
14.06 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Supergirls - Øreåsen Hvit -  
07.06 18:00 Ås KG mini 5er B B  
Ås Rød - Drøbak-Frogn J08 Supergirls -  
07.06 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Stars - Øreåsen Hvit -  
31.05 18:15 Eika KG ny 5er A1 B  
Eika Krapfoss Hvit - Drøbak-Frogn J08 Stars -  
31.05 17:30 Ekholt Mini KG 5er C1 B  
Ekholt Rød - Drøbak-Frogn J08 Diamonds -  
31.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Supergirls - Mysen -  
24.05 18:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn J08 Stars - Sprint-Jeløy Hvit -  
24.05 17:30 Korsgård st 5er A B  
Korsgård - Drøbak-Frogn J08 Supergirls -  
24.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Diamonds - Øreåsen Sort -  
18.05 18:30 Ullerud Mini 2A B  
Drøbak-Frogn Supergirls - Drøbak-Frogn J08 Stars -  
18.05 18:30 Bellevue KG 5er C1 B  
Sprint-Jeløy Rød - Drøbak-Frogn J08 Diamonds -  
18.05 18:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn J08 Supergirls - Drøbak-Frogn Stars -  
11.05 18:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn J08 Stars - Ås Rød -  
10.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Diamonds - Ås Grønn -  
10.05 17:15 Eika KG ny 5er A1 B  
Eika Krapfoss Hvit - Drøbak-Frogn J08 Supergirls -  
04.05 18:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn J08 Supergirls - Sprint-Jeløy Hvit -  
03.05 17:30 Mysen trf 5er B1 B  
Mysen - Drøbak-Frogn J08 Stars -  
03.05 17:30 Løkenfeltet 5er A1 B  
Rapid Athene - Drøbak-Frogn J08 Diamonds -  
26.04 18:00 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Hvit - Drøbak-Frogn J08 Supergirls -  
26.04 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn J08 Stars - Korsgård -  
26.04 17:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn J08 Diamonds - Eika Krapfoss Grønn -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products