Trening uke 33

Trening mandag 13. aug på Frogn KG

Oppstart mandag 06 august

Vi starter opp etter ferien

Sommerferie

Vi tar sommerferie fom uke 27

JR 2 - uke 26

Vi trener tidlig mandag og vanlig torsdag denne uka

JR 2 - uke 25

Plan for uka

JR 2 - uke 24

En del av dere har savnet ukeplanen - starter derfor med det igjen :-)

Mandagstreninga flyttet til 16.30

På grunn av kamper i vår treningstid, flytter vi treninga mandag 4 juni fram til kl 16.30-18 på Seiersten KG. Vi er så heldige at vi får bruke treningstiden til Jr1.

Torsdagstreninga 31 mai er avlyst

Vi har ikke ledig bane torsdag kveld, og treninga må derfor avlyses.

Treninga mandag 2 pinsedag blir kl 20

Denne mandagen trener vi rett etter at A-lagskampen mot Kristiansund 2 er ferdig, altså kl 20 på Seiersten KG. Fint om flest mulig er tilstede for å støtte A-laget!

Mandagstreninga flyttet til 16.30

På grunn av kamper både på Frogn KG og Seiersten, flytter vi mandagstrenina til kl 16.30 på Seiersten. Vi skjønner om du kommer noen minutter over tida. Vidar tar torsdagstreninga, som blir på dagtid.

Besøk våre lagsider

MAN
13.08
20:40-22:00
Seiersten Stadion - 9/7 er A
TOR
16.08
20:40-22:00
Seiersten Stadion - 9/7 er A
23.08 20:00 Frogn KG - Hel bane H
Drøbak-Frogn G19 2 - Sprint-Jeløy 2 -
30.08 20:00 Sandbakken kunstgress B
Borgen 2 - Drøbak-Frogn G19 2 -
06.09 20:00 Frogn KG - Hel bane H
Drøbak-Frogn G19 2 - Eidsberg -
19.09 20:00 Ekholt kunstgress B
Ekholt - Drøbak-Frogn G19 2 -
27.09 20:00 Frogn KG - Hel bane H
Drøbak-Frogn G19 2 - Hærland /MIF -
21.06 20:00 Trøgstad KG B  
Trøgstad/Båstad FK - Drøbak-Frogn G19 2 -  
14.06 20:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 2 - Rakkestad -  
07.06 20:00 Hærland stadion B  
Hærland /MIF - Drøbak-Frogn G19 2 -  
29.05 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 2 - Ekholt -  
03.05 19:30 Eidsberg stadion B  
Eidsberg - Drøbak-Frogn G19 2 -  
18.10 20:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 2 - Trøgstad/Båstad FK -  
10.10 20:00 Rakkestad st KG B  
Rakkestad - Drøbak-Frogn G19 2 -  
27.09 20:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 2 - Hærland /MIF -  
19.09 20:00 Ekholt kunstgress B  
Ekholt - Drøbak-Frogn G19 2 -  
06.09 20:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 2 - Eidsberg -  
30.08 20:00 Sandbakken kunstgress B  
Borgen 2 - Drøbak-Frogn G19 2 -  
23.08 20:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 2 - Sprint-Jeløy 2 -  
21.06 20:00 Trøgstad KG B  
Trøgstad/Båstad FK - Drøbak-Frogn G19 2 -  
14.06 20:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 2 - Rakkestad -  
07.06 20:00 Hærland stadion B  
Hærland /MIF - Drøbak-Frogn G19 2 -  
29.05 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 2 - Ekholt -  
03.05 19:30 Eidsberg stadion B  
Eidsberg - Drøbak-Frogn G19 2 -  
26.04 20:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 2 - Borgen 2 -  
19.04 20:00 Bellevue KG B  
Sprint-Jeløy 2 - Drøbak-Frogn G19 2 -  
19.02 18:00 Frogn KG - Hel bane B  
Nesodden - DFI Gutter 19 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift