Velkommen til lagsiden for fotballjenter 2007!

Avslutningscup lørdag 23.9 for serien hos Berg IL i Halden

Reiselodd

Jentene får 10 lodd hver, betal 250,- til meg før høstferien, så betaler jeg inn til DFI.

Treningstider for høsten 2017

Vi har samme treningstider som for våren fram til Ullerudsletta stenges etter høstferien. Tirsdag kl 18.30-19.45 og fredag 16.00-17.00. Velkommen på trening!

Seriestart i høst (2017) er 23. eller 24. august!

Maxiturnering på Hamar 25.-27. august

Deltakerrekord med 335 lag, mange spennende lag i vår gruppe.

Informasjon om Maxiturnering - pakkeliste, regler, oppmøte etc.

Her sammenstiller vi info om overnattingscup på Hamar.

Betale deltakeravgift cup i august

Da er det tid for å betale inn deltakeravgiften for cup på Hamar.

Fotballfiesta 10/11 juni

Vi har meldt på ett lag til denne cup'en. Mer info kommer.

Lagtrøyer nye med kort erm

Vi bytter ut kamptrøyene vi har. Lever inn den gamle. Vi deler ut de nye på en av treningene etter påske!

Balljenter for Damelaget 30/4

Besøk våre lagsider

TIR
26.09
16:30-18:00
Frogn KG - 9 / 7 er B
SØN
01.10
14:30-16:00
Seiersten Stadion - 9/7 er A
27.09 17:30 Soon Arena 5er B2 B
HSV Sonsjentene Hvit - DFI J07 Stars -
28.09 17:30 Ullerud Mini 2A H
DFI J07 Diamonds - Eika Krapfoss -
21.09 18:30 Ullerud Mini 2B B  
Drøbak-Frogn Stars - DFI J07 Diamonds -  
21.09 18:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Stars - Drøbak-Frogn Diamonds -  
14.09 17:30 Refsnesbanen KG 5er B2 B  
Sprint-Jeløy Gullkrystall - DFI J07 Stars -  
13.09 18:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Diamonds - Sprint-Jeløy Gulldiamant -  
07.09 17:30 Soon Arena 5er B2 B  
HSV Sonsjentene Hvit - DFI J07 Diamonds -  
28.09 17:30 Ullerud Mini 2A H  
DFI J07 Diamonds - Eika Krapfoss -  
27.09 17:30 Soon Arena 5er B2 B  
HSV Sonsjentene Hvit - DFI J07 Stars -  
21.09 18:30 Ullerud Mini 2B B  
Drøbak-Frogn Stars - DFI J07 Diamonds -  
21.09 18:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Stars - Drøbak-Frogn Diamonds -  
14.09 17:30 Refsnesbanen KG 5er B2 B  
Sprint-Jeløy Gullkrystall - DFI J07 Stars -  
13.09 18:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Diamonds - Sprint-Jeløy Gulldiamant -  
07.09 17:30 Soon Arena 5er B2 B  
HSV Sonsjentene Hvit - DFI J07 Diamonds -  
06.09 17:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Stars - Ås Grønn -  
31.08 17:15 Eika KG ny 5er A2 B  
Eika Krapfoss - DFI J07 Stars -  
24.08 18:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Diamonds - Sprint-Jeløy Gullkrystall -  
15.06 17:30 Ås KG mini 5er A B  
Ås Grønn - DFI J07 Diamonds -  
14.06 18:30 Ullerud Mini 1B H  
DFI J07 Stars - Sprint-Jeløy Gulldiamant -  
08.06 17:15 Eika KG ny 5er A1 B  
Eika Krapfoss - DFI J07 Diamonds -  
07.06 18:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Stars - HSV Sonsjentene Hvit -  
01.06 18:30 Ullerud Mini 2B B  
Drøbak-Frogn Diamonds - DFI J07 Stars -  
01.06 18:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Diamonds - Drøbak-Frogn Stars -  
24.05 17:30 Bellevue KG 5er B2 B  
Sprint-Jeløy Gulldiamant - DFI J07 Diamonds -  
23.05 18:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Stars - Sprint-Jeløy Gullkrystall -  
18.05 17:30 Ås KG mini 5er A B  
Ås Grønn - DFI J07 Stars -  
16.05 18:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Diamonds - HSV Sonsjentene Hvit -  
10.05 18:30 Ullerud Mini 1B H  
DFI J07 Stars - Eika Krapfoss -  
04.05 17:15 Bellevue KG 5er C2 B  
Sprint-Jeløy Gullkrystall - DFI J07 Diamonds -  
27.04 18:30 Ullerud Mini 2B H  
DFI J07 Diamonds - Ås Grønn -  
25.04 18:00 Bellevue KG 5er C1 B  
Sprint-Jeløy Gulldiamant - DFI J07 Stars -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products