Tilleggstrening for 2007 i regi av DFI

Serie oppsett for høsten 2015

Cup i ÅS

Huringen Cup 6 juni

Huringen Cup 6 juni, første kamp er kl 0900

Trening

Treningoppstart

Mandag 13 april er første trening for sesongen. Oppmøte er på Sagajordet kl 1730-1845. Det er ekstra trening Onsdag 15 april på Sagajordet kl 1845-1945. Denne treningen vil holde på til vi starer å spille kamper, kampene strater torsdag 7 mai. Det vil komme informasjon om dette senere.

Trening start

Oppstart av trening er 13 april

Besøk våre lagsider

25.09 17:30 Ullerud Mini 1A H
Drøbak-Frogn G2007 Grønn - Moss Gul -
27.09 17:00 Ullerud Mini 2B H
Drøbak-Frogn G2007 Grå - Ås Grønn -
27.09 18:00 Ullerud Match 7/9 er B H
DFI Drøbak Blå - Sprint-Jeløy Hvit -
28.09 17:30 Ås KG mini 5er A B
Ås Blå - Drøbak-Frogn G2007 Blå -
28.09 17:30 Ullerud Mini 1A H
Drøbak-Frogn G2007 Rød - Sprint-Jeløy Grønn -
21.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Blå - HSV Soon Blå -  
21.09 17:30 Ås mini 5er C B  
Ås Grønn - Drøbak-Frogn G2007 Grønn -  
21.09 17:30 Soon Arena 5er A1 B  
HSV Soon Grønn - Drøbak-Frogn G2007 Grå -  
21.09 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Oransje - HSV Rockers -  
20.09 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Gul - HSV Soon Hvit -  
28.09 18:00 Refsnesbanen KG 5er A1 B  
Sprint-Jeløy Gul - Drøbak-Frogn G2007 Oransje -  
28.09 17:30 Ås KG mini 5er A B  
Ås Blå - Drøbak-Frogn G2007 Blå -  
28.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Rød - Sprint-Jeløy Grønn -  
27.09 18:00 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI Drøbak Blå - Sprint-Jeløy Hvit -  
27.09 17:00 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grå - Ås Grønn -  
25.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Grønn - Moss Gul -  
21.09 17:30 Ås mini 5er C B  
Ås Grønn - Drøbak-Frogn G2007 Grønn -  
21.09 17:30 Soon Arena 5er A1 B  
HSV Soon Grønn - Drøbak-Frogn G2007 Grå -  
21.09 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Oransje - HSV Rockers -  
21.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Blå - HSV Soon Blå -  
20.09 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Gul - HSV Soon Hvit -  
20.09 17:30 Vestby Arena 5er A1 B  
HSV Powers - Drøbak-Frogn G2007 Rød -  
18.09 18:30 Soon Arena 7er A B  
HSV Soon - DFI Drøbak Blå -  
14.09 18:15 Eika KG ny 5er A1 B  
Eika Krapfoss Hvit - Drøbak-Frogn G2007 Blå -  
14.09 18:15 Eika KG ny 5er A2 B  
Eika Krapfoss Grønn - Drøbak-Frogn G2007 Oransje -  
14.09 18:00 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen - Drøbak-Frogn G2007 Gul -  
14.09 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G2007 Grå - Eika Krapfoss Sort -  
14.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Rød - Rygge -  
13.09 17:30 Vestby Arena 5er B1 B  
HSV Kickers - Drøbak-Frogn G2007 Grønn -  
07.09 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Gul - Drøbak-Frogn Rød -  
07.09 18:30 Ullerud Mini 2B B  
Drøbak-Frogn Gul - Drøbak-Frogn G2007 Rød -  
07.09 18:30 Ullerud Mini 1B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grønn - HSV Soon Grønn -  
07.09 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Blå - Drøbak-Frogn Dyrløkke Tigers Blå -  
07.09 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Oransje - Moss Sort -  
06.09 18:30 Løkenvollen B  
Moss Gul - Drøbak-Frogn G2007 Grå -  
03.09 16:00 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI Drøbak Blå - Eika Krapfoss -  
31.08 18:30 Refsnesbanen KG 5er A1 B  
Sprint-Jeløy Grønn - Drøbak-Frogn G2007 Gul -  
31.08 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grå - HSV Kickers -  
31.08 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Rød - HSV Soon Hvit -  
31.08 17:30 Nøkkeland 5er A1 B  
Kambo - Drøbak-Frogn G2007 Grønn -  
31.08 17:30 Ås KG mini 5er B B  
Ås Rød - Drøbak-Frogn G2007 Oransje -  
31.08 17:30 Kirkebygden KG 5er A1 B  
Vansjø/Svinndal - Drøbak-Frogn G2007 Blå -  
29.08 18:30 Kirkebygden KG 7er A B  
Vansjø/Svinndal - DFI Drøbak Blå -  
24.08 18:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Gul - HSV Powers -  
24.08 18:00 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen - Drøbak-Frogn G2007 Rød -  
24.08 17:30 Nøkkeland 5er B1 B  
Kambo - Drøbak-Frogn G2007 Grå -  
24.08 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Oransje - Ekholt Blå -  
24.08 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Blå - HSV Pepperstad City -  
23.08 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Drøbak Blå - Rygge -  
23.08 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grønn - Eika Krapfoss Sort -  
20.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Drøbak Blå - Drøbak-Frogn Oransje -  
15.06 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grå - Drøbak-Frogn Grønn -  
15.06 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grå - Drøbak-Frogn Grå -  
15.06 18:15 Eika KG ny 5er A1 B  
Eika Krapfoss 2008 - Drøbak-Frogn G2007 Oransje -  
15.06 17:30 Rygge KG 5er A1 B  
Rygge - Drøbak-Frogn G2007 Gul -  
15.06 17:30 Ekholt Mini KG 5er C1 B  
Ekholt Rød - Drøbak-Frogn G2007 Blå -  
12.06 18:30 Ås stadion 7er A B  
Ås Grønn - DFI Drøbak Blå -  
08.06 18:15 Bellevue KG 5er C1 B  
Sprint-Jeløy Grønn - Drøbak-Frogn G2007 Rød -  
08.06 17:30 Løkenvollen B  
Moss Gul - Drøbak-Frogn G2007 Grønn -  
08.06 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Oransje - Sprint-Jeløy Gul -  
08.06 17:30 Ås mini 5er C B  
Ås Grønn - Drøbak-Frogn G2007 Grå -  
07.06 18:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Blå - Ås Blå -  
06.06 18:15 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Drøbak Blå - Vang -  
01.06 17:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G2007 Grå - HSV Soon Grønn -  
01.06 17:30 Soon Arena 5er B1 B  
HSV Soon Blå - Drøbak-Frogn G2007 Blå -  
01.06 17:30 Soon Arena 5er A1 B  
HSV Soon Hvit - Drøbak-Frogn G2007 Gul -  
01.06 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Rød - HSV Powers -  
01.06 17:30 Vestby Arena 5er B2 B  
HSV Rockers - Drøbak-Frogn G2007 Oransje -  
30.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Grønn - Ås Grønn -  
30.05 17:15 Bellevue KG 7er C B  
Sprint-Jeløy Hvit - DFI Drøbak Blå -  
24.05 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Oransje - Eika Krapfoss Grønn -  
24.05 18:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Blå - Eika Krapfoss Hvit -  
24.05 18:30 Rygge KG 5er A1 B  
Rygge - Drøbak-Frogn G2007 Rød -  
24.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Drøbak Blå - HSV Soon -  
24.05 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grønn - HSV Kickers -  
24.05 17:15 Eika KG ny 5er A2 B  
Eika Krapfoss Sort - Drøbak-Frogn G2007 Grå -  
23.05 18:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Gul - Øreåsen -  
18.05 17:30 Ullerud Mini 2B B  
Drøbak-Frogn Dyrløkke Tigers Blå - Drøbak-Frogn G2007 Blå -  
18.05 17:30 Løkenvollen B  
Moss Sort - Drøbak-Frogn G2007 Oransje -  
18.05 17:30 Soon Arena 5er A1 B  
HSV Soon Grønn - Drøbak-Frogn G2007 Grønn -  
18.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Rød - Drøbak-Frogn Gul -  
18.05 17:30 Ullerud Mini 1A B  
Drøbak-Frogn Rød - Drøbak-Frogn G2007 Gul -  
16.05 18:30 Ullerud Mini 2A H  
Drøbak-Frogn G2007 Grå - Moss Gul -  
11.05 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Gul - Sprint-Jeløy Grønn -  
11.05 17:30 Vestby Arena 5er B1 B  
HSV Kickers - Drøbak-Frogn G2007 Grå -  
11.05 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Oransje - Ås Rød -  
11.05 17:30 Soon Arena 5er A1 B  
HSV Soon Hvit - Drøbak-Frogn G2007 Rød -  
11.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Blå - Vansjø/Svinndal -  
10.05 18:15 Eikabanen B  
Eika Krapfoss - DFI Drøbak Blå -  
09.05 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grønn - Kambo -  
04.05 18:15 Eika KG ny 5er A2 B  
Eika Krapfoss Sort - Drøbak-Frogn G2007 Grønn -  
04.05 17:30 Vestby Arena 5er A2 B  
HSV Powers - Drøbak-Frogn G2007 Gul -  
04.05 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Rød - Øreåsen -  
04.05 17:30 Risil KG 5er A1 B  
HSV Pepperstad City - Drøbak-Frogn G2007 Blå -  
04.05 17:30 Ekholt Mini KG 5er C1 B  
Ekholt Blå - Drøbak-Frogn G2007 Oransje -  
03.05 18:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grå - Kambo -  
03.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Drøbak Blå - Vansjø/Svinndal -  
27.04 18:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Gul - Rygge -  
27.04 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Oransje - Eika Krapfoss 2008 -  
27.04 17:30 Ullerud Mini 1A H  
Drøbak-Frogn G2007 Blå - Ekholt Rød -  
25.04 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grønn - Drøbak-Frogn Grå -  
25.04 17:30 Ullerud Mini 2B H  
Drøbak-Frogn G2007 Grønn - Drøbak-Frogn Grønn -  
24.04 18:30 Rygge KG 7er B B  
Rygge - DFI Drøbak Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products