Uke 21

For de som planlegger langhelg borte fra Drøbak: Viktig med tidlig melding om forfall til kamper onsdag / torsdag slik at det er tid til å hente inn erstattere.

Uke 20

Plan for 15 - 21 mai. Håper mange av spillerne har mulighet til å stille i kamp-drakt med fotball i borgertoget 17. mai :o)

Uke 19

Oversikt over trening og kamper 8 - 14. mai

Uke 18/2017

Ser ut som om vi slipper snø denne uken :o) Se oversikt over trening og kamper i uke 18.

Kiosk på Ullerud feltet uke 21-22-23-24-25

Gutter06 er ansvarlig for kiosken på Ullerud feltet i ukene 21-25 Informasjon og vaktlister er her.

Oversikt over kamper

Hvor kan jeg finne kampoppsett???

Uke 17/2017

Hei, da er vi endelig i gang med serien. Viktig at det meldes forfall til kampleder slik at det er tid til å hente inn forsterkninger. Merk at trening torsdag er tidlig.

Kampverter - vår 2017

Oversikt over hvem som er kampverter på våre hjemmekamper. Alle ordner selv med bytte internt på laget dersom nødvendig.

Diverse info - vennligst les

Informasjon om kiosk Ullerud - A-lag kamp onsdag 26 april - kampverter - 17.mai

Lagoppstillinger / terminlister

Lenke med oversikt over lagene finner dere til høyre på siden sammen med nye treningstider.

Besøk våre lagsider

Ballguttøkt

Vi er satt opp med ballgutt tjeneste på A-lagets hjemme kamper på Seiersten
Lørdag 27 mai - kampstart kl. 16
Lørdag 16 september - kampstart kl. 16
Det kommer egen påmelding til hver dato.

Treningstider / lagoppstillinger i serien

Treningstider våren 2017
Torsdager kl.1620 - 18:00 eller 17:50 - 19:30 - Frogn KG (følg med)
Lørdager kl. 09:50-11:40 - Frogn KG

Lagoppstillinger i serien
/kx/398/19000/files/Lag%20til%20serien(1).pdf

 

Gjeldende treningsøkt

Her finner du beskrivelse av gjeldende treningsøkt, oppdatert 25. mai.
Treningene vil i grove trekk følge beskrivelsen, men vi kommer til å improvisere og variere litt over temaene.

/kx/398/19000/files/T%206%202006%202017%200525.pdf

 

TOR
25.05
17:50-19:30
Seiersten Stadion - 9/7 er B
LØR
27.05
09:50-11:40
Frogn KG - 9 / 7 er A
29.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H
DFI Sort - Sprint-Jeløy Rød -
29.05 18:30 Risil KG 7er A B
HSV Pepperstad 2 - DFI 06 Rød -
30.05 18:00 Ullerud Match 7/9-er A H
DFI 06 Grå - HSV -
30.05 18:00 Ullerud Match 7/9 er B H
DFI 06 Gul - HSV Frem 1 -
30.05 19:15 Ullerud Match 7/9-er A H
DFI 06 Grønn - Moss Sort -
25.05 17:30 Bellevue KG 7er C B  
Sprint-Jeløy Rød - DFI 06 Brun -  
24.05 19:00 Øreåsen KG B  
Øreåsen Rockets - DFI 06 Grønn -  
23.05 18:30 Skiptvet st. 7er A KG B  
Skiptvet Hvit - DFI 06 Rød -  
23.05 18:30 Spydeberg avlastningsbane B  
Spydeberg - DFI 06 Gul -  
22.05 18:30 Askim KG 7er B B  
Askim FK Tigers - DFI 06 Grå -  
16.10 19:30 Eikabanen B  
Eika Krapfoss - DFI Sort -  
09.10 17:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Sort - HSV Blå -  
28.09 17:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grå - Ås Blå -  
26.09 18:30 Rygge KG 7er B B  
Rygge - DFI 06 Oransje -  
26.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI 06 Gul - Skiptvet -  
26.09 18:30 Trøgstad KG 7er B B  
Trøgstad/Båstad Båstad - DFI 06 Rød -  
25.09 18:30 Refsnes grus 7er A B  
Sprint-Jeløy Rød - DFI Sort -  
25.09 18:00 Melløs trf. A 7 er A B  
Moss Sort - DFI 06 Grønn -  
21.09 18:00 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Rød - HSV Pepperstad 2 -  
20.09 18:00 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - Øreåsen Rockets -  
19.09 18:30 Vestby Arena 7er B B  
HSV Frem 1 - DFI 06 Gul -  
19.09 18:30 Soon Arena 7er B B  
HSV - DFI 06 Grå -  
19.09 18:00 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI 06 Brun - Sprint-Jeløy Rød -  
18.09 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grå - Askim FK Tigers -  
18.09 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Gul - Spydeberg -  
14.09 18:00 Refsnesbanen KG 7er A B  
Sprint-Jeløy Sort - DFI 06 Grønn -  
13.09 18:30 Ås KG mini 7er B  
Ås Gul - DFI 06 Brun -  
12.09 18:00 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Oransje - Ås Grønn -  
12.09 17:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Sort - Ås Grønn -  
10.09 16:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Rød - Skiptvet Hvit -  
06.09 18:45 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Grå - Trøgstad/Båstad Båstad -  
05.09 18:30 Askim KG 7er A B  
Askim FK Tigers - DFI 06 Rød -  
05.09 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Brun - Moss Sort -  
05.09 18:30 Vang Gressbanen 7er A B  
Vang - DFI 06 Oransje -  
05.09 17:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Gul - Ås Rød -  
04.09 18:30 Askim KG 7er A B  
Askim FK Gul - DFI Sort -  
30.08 19:00 Øreåsen KG B  
Øreåsen Rockets - DFI 06 Brun -  
30.08 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Oransje - Sprint-Jeløy Hvit -  
30.08 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - HSV Frem 2 -  
29.08 18:30 Risil KG 7er B B  
HSV Pepperstad 1 - DFI 06 Gul -  
29.08 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Rød - Ås Blå -  
28.08 18:30 Risil KG 7er A B  
HSV Pepperstad 2 - DFI 06 Grå -  
28.08 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Sort - Øreåsen Hvit -  
23.08 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Brun - Sprint-Jeløy Sort -  
22.08 19:15 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Gul - Askim FK Sharks -  
22.08 19:15 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
DFI 06 Grå - Skiptvet Hvit -  
22.08 18:30 Soon Arena 7er A B  
HSV Soon - DFI 06 Oransje -  
21.08 18:30 Soon Arena 7er A B  
HSV - DFI 06 Rød -  
21.08 18:30 Ekholt Mini KG 7er C B  
Ekholt Sort - DFI 06 Grønn -  
21.08 18:30 Melløs trf. A 7 er A B  
Moss Gul - DFI Sort -  
20.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A B  
Drøbak-Frogn Blå - DFI 06 Oransje -  
20.06 17:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Brun - Drøbak-Frogn Grønn -  
20.06 17:00 Ullerud Match 7/9-er A B  
Drøbak-Frogn Brun - DFI 06 Grønn -  
19.06 18:00 Ullerud Match 7/9-er A B  
Drøbak-Frogn Blå - DFI Sort -  
14.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Oransje - Eika Krapfoss -  
14.06 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - Sprint-Jeløy Rød -  
13.06 18:30 Ullerud Match 7/9 er B B  
Drøbak-Frogn Rød - DFI 06 Grå -  
13.06 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Rød - Drøbak-Frogn Grå -  
13.06 17:00 Ullerud Match 7/9-er A B  
Drøbak-Frogn Dyrløkke Tigers Rød - DFI 06 Gul -  
12.06 19:15 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Sort - Eika Krapfoss -  
12.06 18:30 Vestby Arena 7er B B  
HSV Frem 2 - DFI 06 Brun -  
08.06 18:30 Soon Arena 7er A B  
HSV Blå - DFI Sort -  
08.06 18:30 Kirkebygden KG 7er A B  
Vansjø/Svinndal - DFI 06 Oransje -  
07.06 19:15 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Rød - Trøgstad/Båstad Båstad -  
07.06 19:00 Ås KG mini 7er B  
Ås Gul - DFI 06 Grønn -  
07.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Brun - Ekholt Sort -  
06.06 19:15 Ås KG mini 7er B  
Ås Blå - DFI 06 Grå -  
06.06 18:30 Skiptvet st. 7er B KG B  
Skiptvet - DFI 06 Gul -  
01.06 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Oransje - Rygge -  
30.05 19:15 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Grønn - Moss Sort -  
30.05 18:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Grå - HSV -  
30.05 18:00 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Gul - HSV Frem 1 -  
29.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Sort - Sprint-Jeløy Rød -  
29.05 18:30 Risil KG 7er A B  
HSV Pepperstad 2 - DFI 06 Rød -  
25.05 17:30 Bellevue KG 7er C B  
Sprint-Jeløy Rød - DFI 06 Brun -  
24.05 19:00 Øreåsen KG B  
Øreåsen Rockets - DFI 06 Grønn -  
23.05 18:30 Skiptvet st. 7er A KG B  
Skiptvet Hvit - DFI 06 Rød -  
23.05 18:30 Spydeberg avlastningsbane B  
Spydeberg - DFI 06 Gul -  
22.05 18:30 Askim KG 7er B B  
Askim FK Tigers - DFI 06 Grå -  
16.05 19:15 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Rød - Askim FK Tigers -  
16.05 18:30 Ås stadion 7er A B  
Ås Rød - DFI 06 Gul -  
16.05 18:00 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - Sprint-Jeløy Sort -  
16.05 17:30 Ås KG mini 7er B  
Ås Grønn - DFI Sort -  
15.05 18:30 Trøgstad KG 7er B B  
Trøgstad/Båstad Båstad - DFI 06 Grå -  
15.05 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Brun - Ås Gul -  
15.05 18:00 Ås stadion 7er A B  
Ås Grønn - DFI 06 Oransje -  
10.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Oransje - Vang -  
10.05 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Gul - HSV Pepperstad 1 -  
09.05 19:15 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Grå - HSV Pepperstad 2 -  
09.05 18:30 Melløs trf. A 7 er A B  
Moss Sort - DFI 06 Brun -  
09.05 18:00 Ås KG mini 7er B  
Ås Blå - DFI 06 Rød -  
08.05 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Sort - Askim FK Gul -  
04.05 18:30 Askim KG 7er B B  
Askim FK Sharks - DFI 06 Gul -  
03.05 19:00 Øreåsen KG B  
Øreåsen Hvit - DFI Sort -  
03.05 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Brun - Øreåsen Rockets -  
03.05 18:30 Vestby Arena 7er A B  
HSV Frem 2 - DFI 06 Grønn -  
02.05 19:00 Bellevue KG 7er B B  
Sprint-Jeløy Hvit - DFI 06 Oransje -  
02.05 18:30 Skiptvet st. 7er A KG B  
Skiptvet Hvit - DFI 06 Grå -  
02.05 17:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Rød - HSV -  
27.04 19:15 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Oransje - HSV Soon -  
25.04 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Gul - Drøbak-Frogn Dyrløkke Tigers Rød -  
25.04 18:30 Ullerud Match 7/9 er B H  
DFI 06 Grønn - Ekholt Sort -  
25.04 17:00 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI 06 Grå - Drøbak-Frogn Rød -  
25.04 17:00 Ullerud Match 7/9-er A B  
Drøbak-Frogn Grå - DFI 06 Rød -  
24.04 18:45 Bellevue KG 7er A B  
Sprint-Jeløy Sort - DFI 06 Brun -  
24.04 18:30 Ullerud Match 7/9-er A H  
DFI Sort - Moss Gul -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products