Besøk våre lagsider

MAN
24.07
16:30-18:00
Frogn KG - 9 / 7 er A
ONS
26.07
19:20-20:40
Seiersten Stadion - 9/7 er A
FRE
28.07
16:30-18:00
Frogn KG - Hel bane
LØR
29.07
11:30-13:00
Seiersten Stadion - 9/7 er A
23.08 18:30 Tomter Idrettspark KG 7er A B
Hobøl - Drøbak-Frogn G14 3 -
30.08 18:30 Hærlandbanen 2 7er A B
Hærland /SIF - Drøbak-Frogn G14 3 -
06.09 18:45 Korsgård st. 7er B B
Korsgård - Drøbak-Frogn G14 3 -
13.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H
Drøbak-Frogn G14 3 - Mysen 2 -
20.09 18:30 Bellevue KG 7er A B
Sprint-Jeløy 4 - Drøbak-Frogn G14 3 -
14.06 18:30 Sandbakken kunstgress B  
Borgen - Drøbak-Frogn G14 2 -  
13.06 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - HSV 2 -  
09.06 18:30 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Hafslund -  
07.06 18:30 Rolvsøy Arena (KG) B  
Rolvsøy - Drøbak-Frogn G14 1 -  
07.06 18:30 Soon Arena 7er B B  
HSV 4 - Drøbak-Frogn G14 3 -  
18.10 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 3 - HSV 4 -  
11.10 18:30 Trøgstad KG 7er A B  
Trøgstad/Båstad 2 - Drøbak-Frogn G14 3 -  
27.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 3 - Spydeberg -  
20.09 18:30 Bellevue KG 7er A B  
Sprint-Jeløy 4 - Drøbak-Frogn G14 3 -  
13.09 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 3 - Mysen 2 -  
06.09 18:45 Korsgård st. 7er B B  
Korsgård - Drøbak-Frogn G14 3 -  
30.08 18:30 Hærlandbanen 2 7er A B  
Hærland /SIF - Drøbak-Frogn G14 3 -  
23.08 18:30 Tomter Idrettspark KG 7er A B  
Hobøl - Drøbak-Frogn G14 3 -  
14.06 18:30 Sandbakken kunstgress B  
Borgen - Drøbak-Frogn G14 2 -  
13.06 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - HSV 2 -  
09.06 18:30 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Hafslund -  
07.06 18:30 Rolvsøy Arena (KG) B  
Rolvsøy - Drøbak-Frogn G14 1 -  
07.06 18:30 Soon Arena 7er B B  
HSV 4 - Drøbak-Frogn G14 3 -  
01.06 18:30 Merkur 2 KG B  
Trosvik - Drøbak-Frogn G14 2 -  
31.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Mysen -  
29.05 18:15 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 3 - Trøgstad/Båstad 2 -  
25.05 18:30 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Sparta Sarpsborg -  
24.05 18:30 Spydeberg st. KG 7er A B  
Spydeberg - Drøbak-Frogn G14 3 -  
24.05 18:30 Sentralidrettsanlegget B  
Lisleby - Drøbak-Frogn G14 1 -  
18.05 18:30 Strupe KG 11er (9er B) B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G14 2 -  
18.05 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 3 - Sprint-Jeløy 4 -  
11.05 18:30 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Begby -  
10.05 18:30 Mysen st KG 7er A B  
Mysen 2 - Drøbak-Frogn G14 3 -  
10.05 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Ekholt -  
04.05 18:30 Ås stadion B  
Ås - Drøbak-Frogn G14 2 -  
03.05 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 3 - Korsgård -  
03.05 18:30 Melløs kunstgress B  
Moss - Drøbak-Frogn G14 1 -  
27.04 18:30 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 2 - Trøgstad/Båstad -  
26.04 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G14 1 - Gresvik -  
24.04 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 3 - Hærland /SIF -  
18.04 18:30 Frogn KG - 9 / 7 er A H  
Drøbak-Frogn G14 3 - Hobøl -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products