Besøk våre lagsider

MAN
23.04
19:20-20:40
Seiersten Stadion - 9/7 er A
ONS
25.04
19:20-20:45
Frogn KG - 9 / 7 er A
TOR
26.04
19:20-20:40
Frogn KG - 9 / 7 er A
LØR
28.04
11:30-13:00
Seiersten Stadion - 9/7 er A
LØR
28.04
11:30-13:00
Seiersten Stadion - 9/7 er A
25.04 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G16 1 - HamKam -
28.04 14:00 Ekeberg kunstgress B
KFUM - Drøbak-Frogn G16 1 -
28.04 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G16-2 - Sprint-Jeløy -
30.04 18:00 Råde Idp KG B
Råde - Drøbak-Frogn G16-2 -
05.05 16:30 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G16 1 - Lillestrøm -
23.04 19:45 Rakkestad st KG B  
Rakkestad - Drøbak-Frogn G16-2 -  
16.04 19:45 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Askim FK -  
14.04 14:00 Gjøvik stadion B  
Gjøvik-Lyn - Drøbak-Frogn G16 1 -  
09.04 19:45 Ås stadion B  
Ås - Drøbak-Frogn G16-2 -  
07.04 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Fredrikstad -  
27.10 14:00 Ullern kunstgress B  
Ullern - Drøbak-Frogn G16 1 -  
20.10 16:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Stabæk -  
13.10 14:00 Sarpsborg st KG B  
Sarpsborg 08 - Drøbak-Frogn G16 1 -  
09.10 19:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Nordstrand -  
27.09 20:30 Rolvsrud kunstgress B  
Lørenskog - Drøbak-Frogn G16 1 -  
23.09 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Lyn -  
15.09 14:00 Lillestrøm 3 kunstgress B  
Lillestrøm - Drøbak-Frogn G16 1 -  
08.09 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - KFUM -  
31.08 20:00 Briskeby B  
HamKam - Drøbak-Frogn G16 1 -  
25.08 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Gjøvik-Lyn -  
18.08 13:00 Merkur 1 KG B  
Fredrikstad - Drøbak-Frogn G16 1 -  
14.08 18:45 Valle Hovin kunstgress 2 B  
Vålerenga - Drøbak-Frogn G16 1 -  
23.06 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Asker -  
16.06 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Ullern -  
09.06 14:00 Nadderud kunstgress 2 B  
Stabæk - Drøbak-Frogn G16 1 -  
02.06 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Sarpsborg 08 -  
26.05 14:00 Nordstrand kunstgress B  
Nordstrand - Drøbak-Frogn G16 1 -  
19.05 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Lørenskog -  
14.05 19:45 Strupe KG 11er B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G16-2 -  
13.05 14:00 Kringsjå kunstgress B  
Lyn - Drøbak-Frogn G16 1 -  
07.05 18:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Borgen -  
05.05 16:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Lillestrøm -  
30.04 18:00 Råde Idp KG B  
Råde - Drøbak-Frogn G16-2 -  
28.04 14:00 Ekeberg kunstgress B  
KFUM - Drøbak-Frogn G16 1 -  
28.04 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Sprint-Jeløy -  
25.04 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - HamKam -  
23.04 19:45 Rakkestad st KG B  
Rakkestad - Drøbak-Frogn G16-2 -  
16.04 19:45 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Askim FK -  
14.04 14:00 Gjøvik stadion B  
Gjøvik-Lyn - Drøbak-Frogn G16 1 -  
09.04 19:45 Ås stadion B  
Ås - Drøbak-Frogn G16-2 -  
07.04 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Fredrikstad -  
02.04 13:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Trosvik -  
23.03 19:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Vålerenga -  
18.03 14:30 Føyka kunstgress B  
Asker - Drøbak-Frogn G16 1 1 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift