Disse firmaene sponser DFI G 2001:

   

www.follobyggeiendom.no            www.elektroide.no            www.siktreklame.no            www.bedre.net            www.drobaktannlegesenter.no       

Kamper uke 17

Da er endelig begge lagene i aksjon i seriespillet igjen :-)

Trening uke 17.

Kakelotteri

Vi har neste kakelotteri lørdag 06. mai. Alle har oppgaver

Trening uke 16

PÅSKEFOTBALL

FØRSTE SERIE KAMP 2 PÅSKEDAG

Trening lørdag 01. april kl 12.30 - 14.30

Pga kamp på Seiersten i morgen starter treningen 12.30 - oppmøte 5 min før.

Trening torsdag 30.03 avlyst.

Treningskamp søndag 2 april

Trening uke 13 og 14.

Besøk våre lagsider

Link til 2002-bloggen:  http://dfifotball2002.blogspot.no/

Neste cup- og treningskamper  (seriekamper står lenger ned): 

 

 

 

 

TIR
18.04
18:00-19:30
Seiersten Stadion - 9/7 er A
TOR
20.04
16:15-18:30
Frogn KG - Hel bane
LØR
22.04
12:30-14:30
Seiersten Stadion - 9/7 er A
24.04 18:30 Strupe KG 11er (9er B) B
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G16 1 -
25.04 18:15 Frogn KG - Hel bane H
Drøbak-Frogn G16-2 - Ekholt 3 -
01.05 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G16 1 - Moss -
03.05 19:30 Trondalen B
Gresvik 2 - Drøbak-Frogn G16-2 -
08.05 19:30 Frogn KG - Hel bane H
Drøbak-Frogn G16 1 - Skogstrand -
17.04 19:45 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Sprint-Jeløy 2 3 - 0  
16.10 19:45 Vestby Arena B  
HSV - Drøbak-Frogn G16-2 -  
09.10 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Tune -  
25.09 19:45 Torp Ipl. KG B  
Torp 2 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
18.09 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Tistedalen 2 -  
11.09 19:45 Kråkerøy st KG B  
Kråkerøy 3 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
04.09 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Gresvik 2 -  
28.08 19:45 Ekholt kunstgress B  
Ekholt 3 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
19.06 19:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Sarpsborg FK -  
13.06 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - HSV -  
12.06 19:45 Skogstrandbanen KG B  
Skogstrand - Drøbak-Frogn G16 1 -  
06.06 19:45 Tunebanen KG B  
Tune - Drøbak-Frogn G16-2 -  
05.06 17:30 Melløs kunstgress B  
Moss - Drøbak-Frogn G16 1 -  
30.05 18:15 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Torp 2 -  
29.05 19:45 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Kvik Halden -  
24.05 19:45 Tistedalen stadion B  
Tistedalen 2 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
22.05 20:00 Bellevue KG B  
Sprint-Jeløy 2 - Drøbak-Frogn G16 1 -  
14.05 17:00 Kurland Kunstgress B  
Sarpsborg FK - Drøbak-Frogn G16 1 -  
10.05 20:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Kråkerøy 3 -  
08.05 19:30 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Skogstrand -  
03.05 19:30 Trondalen B  
Gresvik 2 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
01.05 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Moss -  
25.04 18:15 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Ekholt 3 -  
24.04 18:30 Strupe KG 11er (9er B) B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G16 1 -  
17.04 19:45 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Sprint-Jeløy 2 3 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products