Disse firmaene sponser DFI G 2001:

   

www.follobyggeiendom.no            www.elektroide.no            www.siktreklame.no            www.bedre.net            www.drobaktannlegesenter.no       

Kamper uke 39

Kun en breddekamp denne uka - den er allerede i morgen mandag 25. sept

Trening uke 39

Treningstilbud Høstferien. oppdatert

Trening uke 38

Trening uke 38

Kamper uke 38

Trening uke 37.Oppdatert.

Kamper uke 37

Kamper uke 36

Her er uttak til kamper kommende uke - NB breddekamp allerede mandag

Trening og hospitering uke 36

Besøk våre lagsider

Link til 2002-bloggen:  http://dfifotball2002.blogspot.no/

Link til JR bloggen: http://dfi.no/portal/theme/team/main.do?teamId=18974


Adidas Cup: 

Lørdag 09. sept kl. 13:00   Moss - Drøbak/Frogn


 

 

 

 

MAN
18.09
19:00-21:05
Seiersten Stadion - 9/7 er A
TIR
19.09
19:00-21:05
Seiersten Stadion - 9/7 er A
TOR
21.09
16:15-18:30
Frogn KG - Hel bane
LØR
23.09
12:50-15:00
Seiersten Stadion - 9/7 er A
25.09 19:45 Torp Ipl. KG B
Torp 2 - Drøbak-Frogn G16-2 -
09.10 19:45 Frogn KG - Hel bane H
Drøbak-Frogn G16-2 - Tune -
10.10 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G16 1 - Borgen -
16.10 19:45 Vestby Arena B
HSV - Drøbak-Frogn G16-2 -
17.10 19:45 Kråkerøy st KG B
Kråkerøy - Drøbak-Frogn G16 1 -
18.09 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Tistedalen 2 -  
12.09 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Tistedalen -  
11.09 19:45 Kråkerøy st KG B  
Kråkerøy 3 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
06.09 18:30 Ekholt kunstgress B  
Ekholt - Drøbak-Frogn G16 1 -  
04.09 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Gresvik 2 -  
23.10 19:45 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Greåker -  
17.10 19:45 Kråkerøy st KG B  
Kråkerøy - Drøbak-Frogn G16 1 -  
16.10 19:45 Vestby Arena B  
HSV - Drøbak-Frogn G16-2 -  
10.10 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Borgen -  
09.10 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Tune -  
25.09 19:45 Torp Ipl. KG B  
Torp 2 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
18.09 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Tistedalen 2 -  
12.09 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Tistedalen -  
11.09 19:45 Kråkerøy st KG B  
Kråkerøy 3 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
06.09 18:30 Ekholt kunstgress B  
Ekholt - Drøbak-Frogn G16 1 -  
04.09 19:45 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Gresvik 2 -  
31.08 20:00 Ekholt kunstgress B  
Ekholt 3 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
28.08 20:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Ekholt 3 -  
21.08 19:45 Torp Ipl. KG B  
Torp - Drøbak-Frogn G16 1 -  
20.06 19:30 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - HSV -  
19.06 19:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Sarpsborg FK -  
12.06 19:45 Skogstrandbanen KG B  
Skogstrand - Drøbak-Frogn G16 1 -  
06.06 19:45 Tunebanen KG B  
Tune - Drøbak-Frogn G16-2 -  
06.06 19:00 Melløs kunstgress B  
Moss - DFI Gutter 16 år -  
30.05 18:15 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Torp 2 -  
29.05 19:45 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Kvik Halden -  
24.05 19:45 Tistedalen stadion B  
Tistedalen 2 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
22.05 20:00 Bellevue KG B  
Sprint-Jeløy 2 - Drøbak-Frogn G16 1 -  
14.05 17:00 Kurland Kunstgress B  
Sarpsborg FK - Drøbak-Frogn G16 1 -  
10.05 20:00 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Kråkerøy 3 -  
08.05 19:30 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Skogstrand -  
03.05 19:30 Trondalen B  
Gresvik 2 - Drøbak-Frogn G16-2 -  
01.05 14:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Moss -  
25.04 18:15 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16-2 - Ekholt 3 -  
24.04 18:30 Strupe KG 11er (9er B) B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G16 1 -  
17.04 19:45 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G16 1 - Sprint-Jeløy 2 3 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products