UKE 39. TRENINGER OG KAMPER

21. SEPTEMBER. BORTEKAMP MOT KONGSVINGER KL. 2000

18. SEPTEMBER. HJEMMEKAMP MOT SKEID KL. 2000

UKE 38. TRENINGER OG KAMPER

Vi går inn i en hektisk uke, så det kan kommer endringer mht opplegg på kort varsel.

13. SEPTEMBER. BORTEKAMP MOT SKEID KL. 2015

UKE 37. TRENINGER OG KAMPER

Sjekk treningstid, tirsdag.

7. SEPTEMBER. HJEMMEKAMP MOT SPRINT JELØY KL. 2000 PÅ KG

UKE 36. TRENINGER OG KAMPER

Badeby Cup 2017 - takk for hjelpen

Tusen takk for all hjelp fra guttene og foreldre til avvikling av cupen. Vi var vesentlig færre i år grunnet forfall i forbindelse med konfirmasjon, og i tillegg noe sykdom. En fantastisk innsats gjorde cupen til en kjempefin opplevelse for alle barna.

31. AUGUST. BORTEKAMP MOT GJELLERÅSEN KL. 2015

Besøk våre lagsider

Arrangere Badeby Cup 2017

Jr lagene skal arrangere Badeby Cup 2017 som går av stabelen lørdag 2. september. Hold av fredag 1. september og lørdag 2. september for dugnad.

MAN
25.09
16:30-18:00
Seiersten Stadion - 9/7 er B
TOR
28.09
18:00-19:20
Seiersten Stadion - 9/7 er A
FRE
29.09
18:00-19:20
Seiersten Stadion - Hel bane
SØN
01.10
16:00-17:30
Seiersten Stadion - 9/7 er A
28.09 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G19 - Raufoss -
05.10 20:30 Rolvsrud kunstgress B
Lørenskog - Drøbak-Frogn G19 -
12.10 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G19 - Oppsal -
19.10 20:15 Nordstrand kunstgress B
Nordstrand - Drøbak-Frogn G19 -
21.09 20:00 Gjemselund 1 kunstgress B  
Kongsvinger - Drøbak-Frogn G19 -  
13.09 20:15 Nordre Åsen kunstgress B  
Skeid - Drøbak-Frogn G19 -  
07.09 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Sprint-Jeløy -  
31.08 20:15 Li kunstgress 11er B  
Gjelleråsen - Drøbak-Frogn G19 -  
24.08 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - LynToppf. -  
19.10 20:15 Nordstrand kunstgress B  
Nordstrand - Drøbak-Frogn G19 -  
12.10 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Oppsal -  
05.10 20:30 Rolvsrud kunstgress B  
Lørenskog - Drøbak-Frogn G19 -  
28.09 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Raufoss -  
21.09 20:00 Gjemselund 1 kunstgress B  
Kongsvinger - Drøbak-Frogn G19 -  
13.09 20:15 Nordre Åsen kunstgress B  
Skeid - Drøbak-Frogn G19 -  
07.09 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Sprint-Jeløy -  
31.08 20:15 Li kunstgress 11er B  
Gjelleråsen - Drøbak-Frogn G19 -  
24.08 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - LynToppf. -  
17.08 18:30 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Nordstrand -  
15.06 20:15 Trasop kunstgress B  
Oppsal - Drøbak-Frogn G19 -  
08.06 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Lørenskog -  
01.06 20:15 NAMMO stadion B  
Raufoss - Drøbak-Frogn G19 -  
18.05 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Kongsvinger -  
11.05 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Skeid -  
27.04 20:15 Bellevue KG B  
Sprint-Jeløy - Drøbak-Frogn G19 -  
20.04 20:00 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Gjelleråsen -  
06.04 20:15 Kringsjå kunstgress B  
LynToppf. - Drøbak-Frogn G19 6 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products