Aktivitet uke 33 (oppdatert 13/8)

Her følger oversikt over aktivitetene i uke 33

Plan for innhold i treningene høsten 2018

Her følger en oversikt over temaer som vil bli prioritert i treningsarbeidet gjennom høstsesongen.

Aktivitet uke 32

Her følger oversikt over treningene i uke 32.

Trening helgen 4. og 5. august

Her følger treningstider for kommende helg.

Norway Cup informasjon

Aktivitet uke 30 (oppdatert 24/7)

Her finner dere fullstendig oversikt over treningene i uke 30. Informasjon om Norway Cup (første kamper søndag 1355 og søndag 1800) følger i egen melding.

Aktivitet uke 29 (komplett program)

Her følger programmet for hele uke 29.

Treninger uke 28 og uke 29

Her følger treningstider for perioden mandag 9. juli til mandag 16. juli.

Treninger resten av uke 27 (oppdatert)

Oppdaterte treningstider for resten av uke 27 finner dere her.

Trening i sommerferien

Besøk våre lagsider

Arrangere Badeby Cup 2017

Jr lagene skal arrangere Badeby Cup 2017 som går av stabelen lørdag 2. september. Hold av fredag 1. september og lørdag 2. september for dugnad.

MAN
13.08
16:30-18:20
Seiersten Stadion - 9/7 er B
ONS
15.08
20:20-21:55
Seiersten Stadion - Hel bane
TOR
16.08
19:20-21:00
Seiersten Stadion - 9/7 er B
SØN
19.08
15:30-17:30
Seiersten Stadion - 9/7 er B
22.08 20:15 Sandbakken kunstgress B
Borgen - Drøbak-Frogn G19 -
29.08 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G19 - Kvik Halden -
05.09 20:15 Frogn KG - Hel bane H
Drøbak-Frogn G19 - Selbak -
12.09 20:15 Fredrikstad stadion B
Kråkerøy - Drøbak-Frogn G19 -
26.09 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H
Drøbak-Frogn G19 - Råde -
20.06 20:15 Bellevue KG B  
Sprint-Jeløy - Drøbak-Frogn G19 -  
13.06 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Sarpsborg FK -  
06.06 20:15 Råde Idp KG B  
Råde - Drøbak-Frogn G19 -  
30.05 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Kråkerøy -  
09.05 18:45 Trasop kunstgress B  
Oppsal - Drøbak-Frogn G19 2 - 1  
17.10 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Sprint-Jeløy -  
11.10 20:15 Kurland KG (Hovedbane) B  
Sarpsborg FK - Drøbak-Frogn G19 -  
26.09 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Råde -  
12.09 20:15 Fredrikstad stadion B  
Kråkerøy - Drøbak-Frogn G19 -  
05.09 20:15 Frogn KG - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Selbak -  
29.08 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Kvik Halden -  
22.08 20:15 Sandbakken kunstgress B  
Borgen - Drøbak-Frogn G19 -  
20.06 20:15 Bellevue KG B  
Sprint-Jeløy - Drøbak-Frogn G19 -  
13.06 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Sarpsborg FK -  
06.06 20:15 Råde Idp KG B  
Råde - Drøbak-Frogn G19 -  
30.05 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Kråkerøy -  
09.05 18:45 Trasop kunstgress B  
Oppsal - Drøbak-Frogn G19 2 - 1  
02.05 20:15 Selbak KG B  
Selbak - Drøbak-Frogn G19 0 - 1  
25.04 20:15 Strupe KG 11er B  
Kvik Halden - Drøbak-Frogn G19 2 - 1  
18.04 20:15 Seiersten Stadion - Hel bane H  
Drøbak-Frogn G19 - Borgen 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift